City Pearl

Eladó ikerház
Pécs

+ 17 kép 1/20
134 900 000 Ft134.9 M Ft 1 466 304 Ft/m2
4 szoba
92 m²
építés éve:2020

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 400 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999149
Schubert Péter
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

JELENTŐS ÁRESÉS!!! Pécsi havihegyi részén eladó egy 2020-ban épült, 92 nm-es lakótérrel rendelkező, 2 szintes, 3 szoba+ amerikai konyha-nappali elosztású, ÖRÖK PANORÁMÁS, újszerű állapotú, tégla ikerház, tágas teraszokkal, 2 állásos udvari parkolási lehetősséggel, kb 400 nm-es telken.

A vételár a következőket tartalmazza:
-vízlágyító,
-2db klíma,
-riasztó,
-konyhabútor,
-beépített gépekkel.

Az ingatlanon 2025-ben a következő munkálatok történtek:
- alsó terasz kialakítása
- 2 db udvari beálló kialakítása
- MEDENCE KIÉPÍTÉSE
- friss festés
- új laminált padló

Az ingatlan tehermentes és azonnal költözhető!

I.ár: 134,9M Ft
A KÜLTÉRI ÉS MEDENCE KÖRÜLI BEFEJEZÉSI MUNKÁK ELVÉGZÉSÉT AZ ELADÓ IGÉNY SZERINT VÁLLALJA!

Referencia szám: HZ029171

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 31. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás ikerházak ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
1466 e Ft
1074 e Ft -37%
Ennek az ára
Pécs átlagár
134.9 M Ft m Ft
117.9 m Ft -14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs

Eladó ikerházak a környékről

Pécs
Eladó ikerház

Pécs

29 M Ft
2 szoba
50 m²
Kozármisleny
Eladó ikerház

Kozármisleny

117 M Ft
5 szoba
133 m²
Pécs
Eladó ikerház

Pécs

37 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs
Eladó ikerház

Pécs

64.99 M Ft
4 szoba
100 m²
Orfű
Eladó ikerház

Orfű

134.99 M Ft
2 + 2 szoba
140 m²
Pécs
Eladó ikerház

Pécs

134.9 M Ft
4 szoba
92 m²
Pogány, Móricz Zsigmond utca
Eladó ikerház

Pogány

120 M Ft
4 szoba
107 m²
Pogány
Eladó ikerház

Pogány

120 M Ft
4 szoba
107 m²
Pécs, Kertváros, Pannónia utca
Eladó ikerház

Pécs

84 M Ft
5 szoba
168 m²
Pogány
Eladó ikerház

Pogány

80.4 M Ft
3 szoba
80 m²
Pécs
Eladó ikerház

Pécs

59 M Ft
4 szoba
104 m²
Pécs
Eladó ikerház

Pécs

134.9 M Ft
4 szoba
98 m²
Pécs, Siklósi külváros, Lőcse utca
Eladó ikerház

Pécs

59 M Ft
4 szoba
104 m²
Pécs
Eladó ikerház

Pécs

5.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Pécs
Eladó ikerház

Pécs

37 M Ft
2 szoba
50 m²
Pécs, Szabolcsfalu, György-akna
Eladó ikerház

Pécs

5.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Pécs, Szkókó, Kisszkókó dűlő
Eladó ikerház

Pécs

97 M Ft
5 szoba
120 m²
Komló
Eladó ikerház

Komló

100 M Ft
8 szoba
220 m²
Pécs
Eladó ikerház

Pécs

114.9 M Ft
4 szoba
131 m²
Pécs
Eladó ikerház

Pécs

134.9 M Ft
4 szoba
92 m²
Kozármisleny
Eladó ikerház

Kozármisleny

109 M Ft
4 szoba
137 m²
Orfű
Eladó ikerház

Orfű

134.99 M Ft
2 + 2 szoba
140 m²
Pécs
Eladó ikerház

Pécs

198 M Ft
7 szoba
250 m²
Kozármisleny
Eladó ikerház

Kozármisleny

109 M Ft
4 szoba
139 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Bőny