Avico Greentop

Eladó ikerház
Nyíregyháza

+ 8 kép 1/11
99 900 000 Ft99.9 M Ft 891 964 Ft/m2
4 szoba
112 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 499 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 579
LEHÓCZKI MIHÁLY
Lehoczki Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Nyíregyházán a PRAKTIKER KÖZELÉBEN komoly referenciával rendelkező kivitelezőtől 111,86 nm-es, nappali - amerikai konyha + 3 szobás, ÚJ ÉPÍTÉSŰ IKERHÁZ 16,50 nm-es garázzsal 499 nm-es telken eladó!

Az ikerházi lakások csak a garázsnál érintkeznek! Mindkét lakás ugyanolyan alapterületű!

Az ingatlan főbb jellemzői:
lakás összes hasznos alapterülete (földszint + garázs): 95,36 nm + 16,50 nm
- Teherhordó falazat: Porotherm 30-as tégla falazat, 15 cm-es grafitos hőszigeteléssel ellátva,
- Belső tartó főfalak: Porotherm 30-as tégla falazat,
- Válaszfalak 10 cm vtg. téglából,
- Födémszerkezete fa födémmel készül, 30 cm-es hőszigeteléssel,
- fa szerkezetű tető, cserépfedéssel,
- Fokokozottan hőszigetelt műanyag nyílászárók, barna színben,
- Burkolatok: a helyiségek padlóburkolata kerámia és laminált parketta.
- fűtése egyedileg zárt égésterű gázkazánnal, illetve levegő-víz hőszivattyúval történik, melyek által
előállított meleg víz hőjét padlófűtés rendszer, illetve lapradiátorok adják le,
- Garázson bordázott, motoros működtetésű szekcionált garázskapu
- járda beton térkő burkolattal,

Várható átadás: 2026. december

Díjmentes hitel, OTTHON START, Babaváró, Biztosítások ügyintézése!
Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését keressen bizalommal! Ügyfeleink számára
minden szolgáltatásunk DÍJMENTES!

Tel:+36 30 579 6521
Lehoczki Mihály Ingatlanközvetítő

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás ikerházak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
892 e Ft
758 e Ft -18%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
99.9 M Ft m Ft
90 m Ft -11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó ikerházak a környékről

Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
4 szoba
112 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

93.3 M Ft
4 szoba
109 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

18.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
143 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

58 M Ft
4 szoba
110 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
3 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

73.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

74.9 M Ft
4 szoba
116 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

68.5 M Ft
4 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

75 M Ft
2 + 1 szoba
105 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

83 M Ft
4 szoba
122 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

145 M Ft
5 szoba
145 m²
Nyíregyháza, Belváros, Rózsa utca
Eladó ikerház

Nyíregyháza

139 M Ft
6 szoba
278 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

68.5 M Ft
4 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

120.7 M Ft
4 szoba
141 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
3 + 1 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

73.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

74.9 M Ft
4 szoba
116 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
3 szoba