City Pearl

Eladó ikerház
Nyíregyháza

+ 9 kép 1/12
110 000 000 Ft110 M Ft 632 184 Ft/m2
4 szoba
174 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 990 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3652234123
Baraté Róbert
Álomház Doktor Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Eladó modern újèpítèsű ikerház Nyíregyházán, az Orosi rèszen kertvárosi környezetben!Nyíregyháza frekventált, kertvárosi részén, Oroson kínálunk eladásra egy 112 m²-es, téglaépítésű, magas műszaki tartalmú ikerházat. Az ingatlan kiemelkedik energiatakarékos hőszivattyús megoldásával, mennyezeti hűtés és padlófűtés biztosítja a kényelmet, radiátorok nélkül.Loxone okos otthon kerül telepítésre, amely a mai családi házak elkerülhetetlen technikai vivmánya. Az ingatlan magas minöségü, felső kategóriás 3 rétegű, 7 légkamrás nyilászárókkal van felszerelve.Az ingatlan elosztása rendkívül praktikus: nappali + étkező + konyha, 3 különnyíló hálószoba, 2 fürdőszoba, kamra és gardrób is helyet kapott. Az ingatlanhoz tartozik egy hátsó 22 m²-es terasz, egy első 14 m²-es terasz, valamint egy hatalmas, 25,6 m²-es garázs is.A telek mérete közel 1000 m², amely bőséges helyet biztosít, játszótèr ,szauna, vagy medence kialakítására, de akár kertèszkedèsre is van hely bőven. A családi ház tökéletes választás azoknak, akik egy tágas, modern otthont keresnek.Az ingatlan vételára tartalmazza a kulcsrakész állapotot.Bankfüggetlen hiteltanácsadóval és ügyvédi háttérrel segítem a vásárlás zökkenőmentes folyamatát.További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Üdvözlettel;
Best regards:

Baraté Róbert
Ingatlanértékesítő
+36-(70) 527 4759
barate.robert@dh.hu
Álomház Doktor Kft.
4029 Debrecen, Csapó u. 42.
+36-(52) 789505
www.dh.hu

Referencia szám: HZ059275

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás ikerházak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
632 e Ft
758 e Ft 17%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
110 M Ft m Ft
90 m Ft -22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó ikerházak a környékről

Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

93.3 M Ft
4 szoba
109 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
4 szoba
112 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

120.7 M Ft
4 szoba
141 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

83 M Ft
4 szoba
122 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

145 M Ft
5 szoba
145 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

107 M Ft
4 szoba
180 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó ikerház

Nyíregyháza

114.9 M Ft
5 szoba
129 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

58 M Ft
4 szoba
110 m²
Nyíregyháza, Belváros, Rózsa utca
Eladó ikerház

Nyíregyháza

139 M Ft
6 szoba
278 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
96 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

76 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

74.9 M Ft
4 szoba
116 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

73.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
96 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

58 M Ft
4 szoba
110 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

75 M Ft
2 + 1 szoba
105 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

120.7 M Ft
4 szoba
141 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

18.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó ikerház

Nyíregyháza

114.9 M Ft
5 szoba
129 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
143 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
103 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Balatonszepezd
Eladó családi ház

Balatonszepezd