Avico Greentop

Eladó ikerház
Nyíregyháza

+ 2 kép 1/5
75 000 000 Ft75 M Ft 914 634 Ft/m2
4 szoba
82 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 360 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 579
LEHÓCZKI MIHÁLY
Lehoczki Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Nyíregyházán a Kállói út közelében, csendes, újonnan nyíló zsákutcában HŐSZIVATTYÚS, 82 nm-es, nappali – amerikai konyha + 3 szobás ÚJ ÉPÍTÉSŰ ikerház ELADÓ!

Ár.75.000.000,-Ft

Jelen ajánlat az 1-es számú lakásra vonatkozik!

Az ingatlan főbb jellemzői:
POROTHERM 30 N+F tégla falazat,
Homlokzaton 15 cm vastag hőszigetelő rendszer,
Műanyag szerkezetű ablakok kerülnek beépítésre, 3 rétegű hősszigetelt üvegezéssel ellátva.
Födémszerkezet Fa gerendás födém, szigeteléssel,
Tető héjazata cseréppel fedett,
A szobákban laminált parketta kerül lerakásra, többi helyiségben kerámia burkolat,
8kw-os HAJDÚ hőszivattyú fogja szolgálni a fűtéshez szükséges energiát. A meleg vízet elektromos bojler állítja majd elő. Minden helyiségben padlófűtés.

Várható átadás: 2026. vége

Díjmentes hitel, OTTHON START, CSOK PLUSZ, Babaváró, Biztosítások ügyintézése!
Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését keressen bizalommal! Ügyfeleink számára minden szolgáltatásunk DÍJMENTES!

Tel:+36 30 579 6521
Lehoczki Mihály Ingatlanközvetítő

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás ikerházak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
915 e Ft
758 e Ft -21%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
75 M Ft m Ft
90 m Ft 17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza

Eladó ikerházak a környékről

Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
143 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

75 M Ft
2 + 1 szoba
105 m²
Nyíregyháza, Belváros, Rózsa utca
Eladó ikerház

Nyíregyháza

139 M Ft
6 szoba
278 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

68.5 M Ft
4 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

107 M Ft
4 szoba
180 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

83 M Ft
4 szoba
122 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
4 szoba
112 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

73.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
96 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

93.3 M Ft
4 szoba
109 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
3 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

73.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
3 + 1 szoba
113 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó ikerház

Nyíregyháza

114.9 M Ft
5 szoba
129 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

107 M Ft
4 szoba
180 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
3 + 1 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
143 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

73.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

93.3 M Ft
4 szoba
109 m²
Nyíregyháza