Astora Márvány8

Eladó ikerház
Nyíregyháza, földszint

+ 4 kép 1/7
81 990 000 Ft81.99 M Ft 553 986 Ft/m2
3 szoba
148 m²
földszint
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 327
Tokodi Ildikó
Szabolcs Ingatlanközvetítő Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

AZ IKERHÁZ EGYIK OLDALA MÁR ELKELT, az építkezés pedig jelenleg is folyamatban van. A tervezett átadás időpontja 2026 júniusa, így még van lehetőség egyes belső burkolatok és megoldások kiválasztására is.
Sóstóhegy egyik legkedveltebb, csendes, aszfaltozott utcájában, kiváló lakóközösségben épül ez a modern, új építésű ikerház, mely kiváló minőséget és kényelmet kínál. A ház 148 m²-es, nappali + 3 szobás kialakítású, nagy terasszal és világos, jól átgondolt belső terekkel. Az ingatlan egy 1400 m²-es telken helyezkedik el, kétállásos, elektromos kapuval ellátott garázzsal, valamint a legmodernebb hőszivattyús fűtésrendszerrel felszerelve. Az épület 15 cm-es hőszigeteléssel, téglából, magas műszaki tartalommal készül, megbízható és profi kivitelezésben
Ez az otthon ideális választás mindazok számára, akik nyugodt környezetben, mégis a városhoz közel szeretnének energiatakarékos, értékálló és igényes ingatlant. Energetikai besorolása: A+Az ingatlan azonosítója: 99227Érdeklődni: +36303275386

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

3 szobás ikerházak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
554 e Ft
822 e Ft 33%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
81.99 M Ft m Ft
87 m Ft 6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, földszint

Eladó ikerházak a környékről

Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

120.7 M Ft
4 szoba
141 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

73.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

83 M Ft
4 szoba
122 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
3 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
4 szoba
112 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

68.5 M Ft
4 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
96 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
3 szoba
125 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó ikerház

Nyíregyháza

114.9 M Ft
5 szoba
129 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

74.9 M Ft
4 szoba
116 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

83 M Ft
4 szoba
122 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

58 M Ft
4 szoba
110 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

145 M Ft
5 szoba
145 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

73.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
3 + 1 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

74.9 M Ft
4 szoba
116 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
143 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

18.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház