Oasis Residence

Eladó ikerház
Nyíregyháza, Belváros, Hatzel tér

+ 17 kép 1/20
129 500 000 Ft129.5 M Ft 625 604 Ft/m2
4 szoba
207 m²
építés éve:1998

Részletes adatok

Telekméret: 210 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Aranyos Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Nyíregyháza belvárosában eladó egy 225 nm-es ikerház üzlethelyiséggel.

A ház egy csendes mellékutcában található, ahonnan 5 perces sétával megközelíthető a Kossuth tér, valamint számtalan iskola és óvoda.
Az ingatlan 210 nm-es telken fekszik.

Alkalmas több generáció együttélésre is, hiszen 4 hálószoba, és két nappali, valamint minden szinten fürdőszoba található a házban.

A fűtésről gáz-cirkó kazán gondoskodik. A ház alatt pince helyezkedik el.
Az üzlethelyiség bérbeadásából megvan a havi rezsiköltsége.
Ha szeretne a belvárosban egy hatalmas, többfunkciós családi házat, várom hívását!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás ikerházak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belváros m² ár
Nyíregyháza m² ár
626 e Ft
605 e Ft -3%
758 e Ft 18%
Ennek az ára
Belváros átlagár
Nyíregyháza átlagár
129.5 M Ft m Ft
72.6 m Ft -78%
90 m Ft -44%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, Belváros, Hatzel tér

Eladó ikerházak a környékről

Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
143 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

68.5 M Ft
4 szoba
83 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

18.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
3 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó ikerház

Nyíregyháza

114.9 M Ft
5 szoba
129 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

83 M Ft
4 szoba
122 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

75 M Ft
2 + 1 szoba
105 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

80 M Ft
4 szoba
112 m²
Nyíregyháza, Belváros, Rózsa utca
Eladó ikerház

Nyíregyháza

139 M Ft
6 szoba
278 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

85 M Ft
4 szoba
96 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

73.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

75 M Ft
2 + 1 szoba
105 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

73.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

76 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

76 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

73.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Nyíregyháza
Eladó ikerház

Nyíregyháza

103 M Ft
4 szoba
143 m²
Nyíregyháza, Örökösföld, Törzs utca 2
Eladó ikerház