BAM Living

Eladó ikerház
Monor

+ 15 kép 1/18
89 800 000 Ft89.8 M Ft 1 044 186 Ft/m2
4 szoba
86 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 500 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 550
Horváth Zoltán
Egylet.hu

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Megvételre kínálunk Monoron egy újépítésű, HÓSZIVATTYÚS, KLÍMÁS, teraszos, 86 nm-es, 4 szobás ikerházat. Minőségi alapanyagokból, igényes kivitelezés jellemzi a projektet, ahol a biztonság és a kényelem mellett az energiatakarékosság volt a fő szempont. Az ingatlan fűtéséről, egy modern, energia takarékos, innovatív levegő-víz hőszivattyú, míg a használati melegvíz ellátásáról egy hőszivattyús bojler gondoskodik H tarifás üzemeltetéssel.

Ennek köszönhetően a rezsi költségek minimalizálódnak.

Az ingatlan hűtéséről egy klíma berendezés fog gondoskodni.

Ennél a beruházásnál most lehetősége van kompromisszumok nélkül egy olyan lakásba költözni, ahol Ön kiválaszthatja a hideg és meleg burkolatokat, szanitereket, valamint az egyéb kiegészítőket a családja legnagyobb megelégedésére, ez által személyre szabva álmai otthonát.

A kulcsra kész ár tartalmazza a redőnyöket, három rétegű nyílászárókat, riasztó előkészítést, kaputelefon és motoros kapu kiépítést. A gépjárművekkel az ingatlanhoz tartozó garázsban vagy a térkövezett beállón lehet biztonságosan parkolni.

Az ingatlanhoz megközelítőleg egy 500 nm-es privát telek tartozik.

Igénybe vehető lehetséges kedvezmények:

CSOK
5% Áfa visszatérítés

- Garázs

A hirdetés referencia fotókat is tartalmaz.

Az ingatlan biztonságos, nyugodt, csendes, kertes házas övezetében, Monor egyik legszebb részén található. A környék fejlett infrastruktúrájának köszönhetően bővelkedik a szociális intézményekben, bölcsőde, óvoda, általános iskola, orvosi intézmények, bevásárlási lehetőségek, találhatóak a közelben.

Közlekedése kiváló, busszal a centrum vagy vonattal a Nyugati pu. rövid idő alatt megközelíthető. Az M4-es autópálya öt perc alatt elérhető.

Hitel, CSOK igénylésben díjmentes ügyintézéssel állunk rendelkezésére! Nálunk kiválaszthatja az Ön számára legkedvezőbb ajánlatot.

Várom megtisztelő érdeklődésüket.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás ikerházak ára Monoron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Monor m² ár
1044 e Ft
1059 e Ft 1%
Ennek az ára
Monor átlagár
89.8 M Ft m Ft
89.3 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Monor

Eladó ikerházak a környékről

Monor
Eladó ikerház

Monor

89.9 M Ft
4 szoba
80 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Monor
Eladó ikerház

Monor

83.9 M Ft
4 szoba
81 m²
Monor
Eladó ikerház

Monor

89.9 M Ft
4 szoba
80 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Monor
Eladó ikerház

Monor

83.9 M Ft
4 szoba
81 m²
Monor
Eladó ikerház

Monor

107 M Ft
5 szoba
107 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Monor
Eladó ikerház

Monor

89.9 M Ft
4 szoba
80 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Monor
Eladó ikerház

Monor

65.99 M Ft
3 szoba
50 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Monor
Eladó ikerház

Monor

83.9 M Ft
4 szoba
81 m²
Monor
Eladó ikerház

Monor

89.9 M Ft
4 szoba
80 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Monor
Eladó ikerház

Monor

89.9 M Ft
4 szoba
80 m²
Monor
Eladó ikerház

Monor

89.9 M Ft
4 szoba
80 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Bak
Eladó családi ház

Bak

49.9 M Ft
5 szoba