River Life

Eladó ikerház
Mogyoród

+ 17 kép 1/20
178 400 000 Ft178.4 M Ft 1 311 765 Ft/m2
5 szoba
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Vajk Eszter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Elegáns, időtálló építészeti megoldások és nyugodt, zöld környezet várja leendő tulajdonosát ebben a prémium ikerházfélben. Az ingatlan szerkezetkész állapotban kerül értékesítésre, így a belső tereket és anyaghasználatot saját ízlésedre szabhatod – a minőségi alapok adottak.

Mogyoródon rendezett, zárt lakóparkban
-Dupla garázzsal
-5 szobás
-3 fürdőszobás
-Terasz: 4,87 nm
-Ház méret: 136,01 nm
-Telek méret: 709,2 nm

Főbb jellemzők:
-Prémium alumínium nyílászárók – nagy üvegfelületek, kiváló hő- és hangszigetelés
-Schlotterer motoros árnyékolók – kényelmes, modern fény- és hővédelem
-Zárt villapark portaszolgálattal – rendezett környezet, ellenőrzött bejutás
-Átgondolt ikerházi elrendezés – nincs egymásra néző ablak az ikerfelek között, maximális privát szféra
-Földalatti esővíz-tartályok – fenntartható és költséghatékony vízhasználat a kertben
-Kültéri medence – közösségi vagy saját pihenőtér (projekttől függően)
-Szerkezetkész állapotból adódó szabadon alakítható belső terek és burkolatok
-Mennyezeti fűtés–hűtés előkészítés – a csőhálózat már a födémbe van vezetve a huzatmentes, hatékony hőkomfortért
-Elektromos hálózat előkészítve – a teljes áramcsövezés elkészült; az áram jelenleg a telken rendelkezésre áll, a házba történő bekötés még nem történt meg (az új tulajdonos ütemezése szerint megoldható)
-Válaszfalak még mozgathatóak – a helyiségek elrendezése és méretezése rugalmasan, egyedi igény szerint alakítható

Választható otthonok:
A projektben négy különböző méretű és elrendezésű, de azonos felszereltségű ház közül választhatsz. Így minden élethelyzetre van ideális opció – a praktikusabb elrendezéstől a tágas családi megoldásig –, miközben a prémium műszaki tartalom minden házban egységes.

Amiért ez jó választás:
-Modern komfort és biztonság egy helyen
-Időtálló anyagok, energiatudatos megoldások
-Testreszabhatóság – a saját stílusodra formálhatod
-Csendes, rendezett lakókörnyezet Mogyoródon

Jöjjön el, nézze meg élőben, és válassza ki a kedvencét!
Foglaljon időpontot egy személyes bejárásra, mutatjuk az alaprajzokat és megbeszéljük, hogyan valósíthatjuk meg pont olyanra, amilyennek megálmodta.
Hívjon most vagy írjon üzenetet, és indulhat a saját, személyre szabott otthona története Mogyoródon!

Egyedi igényekre szabott lakáshitelekkel állunk rendelkezésére.
Bankfüggetlen Hitelcentrumunk az országban elérhető összes bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön számára díjmentesen.
Munkatársaink nagy szakmai tapasztalattal, teljes körű CSOK PLUSZ és OTTHON START PROGRAM ügyintézéssel várják Önt előre egyeztetett időpontban akár a normál munkaidő után is.

-Modern komfort és biztonság egy helyen
-Időtálló anyagok, energiatudatos megoldások
-Testreszabhatóság – a saját stílusodra formálhatod
-Csendes, rendezett lakókörnyezet Mogyoródon

Jöjjön el, nézze meg élőben, és válassza ki a kedvencét!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás ikerházak ára Mogyoródon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Mogyoród m² ár
1312 e Ft
1022 e Ft -28%
Ennek az ára
Mogyoród átlagár
178.4 M Ft m Ft
155.1 m Ft -15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mogyoród

Eladó ikerházak a környékről

Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

125 M Ft
4 szoba
140 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

124.99 M Ft
4 szoba
115 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

130 M Ft
4 szoba
141 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

124.99 M Ft
4 szoba
115 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

125 M Ft
4 szoba
140 m²
Pomáz
Eladó ikerház

Pomáz

129.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

130 M Ft
4 szoba
116 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

120 M Ft
4 szoba
126 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

164.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

199.99 M Ft
5 szoba
160 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

98.5 M Ft
4 szoba
115 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

389 M Ft
11 szoba
430 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Gyékényes