BAM Living

Eladó ikerház
Mogyoród

+ 2 kép 1/5
199 990 000 Ft199.99 M Ft 1 249 938 Ft/m2
5 szoba
160 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 420 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Drevnó Béla
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Mogyoród- Panorámás Luxus Ikerház !

Eladásra kínálok Mogyoródon egy 160 nm-es ikerházat a Panoráma Lakóparkban.
Az ingatlan 2025. május végén lesz kész !!!
A két szintes ikerházban : nappali, konyha, étkező, 2 db wc, 4 szoba, fürdőszoba, 3 terasz és egy tágas garázs található.

Fűtése hősszivattyús rendszer illetve padló fűtés.

Felszereltsége minőségi és luxus kivitelezésben készül.
Saját hasznos telekrésze 420 nm !
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!

https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: HZ050307

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

5 szobás ikerházak ára Mogyoródon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Mogyoród m² ár
1250 e Ft
1022 e Ft -22%
Ennek az ára
Mogyoród átlagár
199.99 M Ft m Ft
155.1 m Ft -29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mogyoród

Eladó ikerházak a környékről

Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

124.99 M Ft
4 szoba
115 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

98.5 M Ft
4 szoba
115 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

79 M Ft
4 szoba
95 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

164.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

124.99 M Ft
4 szoba
115 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

130 M Ft
4 szoba
116 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

125 M Ft
5 szoba
133 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

124.99 M Ft
4 szoba
115 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

99.9 M Ft
5 szoba
109 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

120 M Ft
4 szoba
126 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

389 M Ft
11 szoba
430 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

124.99 M Ft
4 szoba