City Pearl

Eladó ikerház
Hajdúsámson

+ 10 kép 1/13
92 000 000 Ft92 M Ft 867 925 Ft/m2
4 szoba
106 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 500 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Tréki-Simonyi Anett
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Hajdúsámson–Martinka központi részén, főútvonal mellett, mégis csendes, nyugodt környezetben kínálunk eladásra egy új építésű ikerházfelet.
Az ingatlan igényes kivitelezéssel, átgondolt tervezéssel és precíz munkával készül, ráadásul kifejezetten jó szomszédság jellemzi.

Várható beköltözés: 2026 vége

Főbb paraméterek:

- Lakótér: 106 m²
- Telek: 500 m²

Helyiségek:

- Tágas, 31 m²-es nappali-konyha, közvetlen teraszkapcsolattal
- 3 külön nyíló szoba (egyenként 11 m²)
- 2 fürdőszoba (5,8 m² és 3,26 m²)
- 5 m²-es háztartási helyiség
- 16,5 m²-es garázs, közvetlen átjárással a lakótérbe
- 20 m²-es terasz – ideális pihenéshez és családi programokhoz

A garázs előtt elektromos úszókapu kerül kialakításra, a nappaliból pedig közvetlen kijárat nyílik a teraszra.

Műszaki tartalom:

- 30 cm-es tégla falazat (Leier + hanggátló Porotherm)
- 15 cm homlokzati és lábazati szigetelés
- 30 cm kőzetgyapot födémszigetelés
- 15 cm lépésálló szigetelés a padlóban
- Gázkazán + padlófűtés, szobákban radiátoros kiállás
- 4 db hűtő-fűtő klíma
- 3 fázis + H tarifa
- A energiaosztály
- Minőségi Schneider villanyszerelési anyagok
- Hideg-meleg burkolatok 5000 Ft
- Kamera és riasztó rendszer kiállás

Közművek: víz, gáz, villany – a telek körbekerített.

Elhelyezkedés:

- Buszmegálló ~30 m
- Bolt ~150 m
- Bevásárlóközpont (S-box) ~8 km

Extra lehetőség:
Az építkezés jelenlegi szakaszában még személyre szabható az ingatlan: burkolatok, szaniterek és több belső kialakítás az új tulajdonos igényei szerint választható!

Finanszírozás: kedvezményes, akár 3%-os hitel is igénybe vehető.

Ideális választás, ha modern, energiatakarékos otthont keresel kiváló elhelyezkedéssel, magas műszaki tartalommal és barátságos környezetben.

További információért várom megtisztelő hívását!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás ikerházak ára Hajdúsámsonon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hajdúsámson m² ár
868 e Ft
743 e Ft -17%
Ennek az ára
Hajdúsámson átlagár
92 M Ft m Ft
78.3 m Ft -18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hajdúsámson

Eladó ikerházak a környékről

Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

64.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Hortobágy, Borsósi
Eladó ikerház

Hortobágy

64.6 M Ft
5 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen, Széchenyikert, Széchenyi utca
Eladó ikerház

Debrecen

175 M Ft
5 szoba
120 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

92.9 M Ft
4 szoba
102 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

201.6 M Ft
5 szoba
212 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

55 M Ft
4 szoba
83 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

105 M Ft
3 szoba
130 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

77.9 M Ft
4 szoba
104 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

95 M Ft
4 szoba
102 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

67.7 M Ft
4 szoba
0 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

315 M Ft
8 szoba
310 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

99.9 M Ft
4 szoba
131 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

55 M Ft
3 szoba
68 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

194.475 M Ft
3 szoba
212 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

64.9 M Ft
4 szoba
0 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

72 M Ft
4 szoba
90 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

66 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

59.9 M Ft
4 szoba
0 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson