Oasis Residence

Eladó ikerház
Hajdúsámson

+ 1 kép 1/4
92 000 000 Ft92 M Ft 876 190 Ft/m2
4 szoba
105 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 500 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 944
Virág Lajos
Virág Lajos

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Új Építésű, Földszintes Ikerház Eladó Hajdúsámson Martinkán.

Eladó Debrecentől mindössze 7 km-re , mediterrán stílusú, 105 nm-es, földszintes ikerház, saját 500 nm-es telekrésszel!

Főbb jellemzők és műszaki tartalom:
• Energetika: "A" kategóriás besorolás!
• Szerkezet: 30 cm-es tégla falazat + 15 cm homlokzati szigetelés, beton tetőcserép.
• Nyílászárók: 3 rétegű, színezett, hőszigetelt műanyag ablakok elektromos redőny előkészítéssel.
• Fűtés & Hűtés: Kondenzációs gázkazán padlófűtéssel és radiátor előkészítéssel.A maximális komfortról 4 darab klíma gondoskodik (nappali + 3 szoba).
• Extra energia: 3 fázis és H-tarifás mérőóra kiépítve!
• Elrendezés és Kényelem (104,78 m² lakótér):
Az ingatlan tervezésekor a tágas terek és a funkcionalitás volt a fő szempont:
• Amerikai konyhás nappali (30 m²) teraszkapcsolattal.
• 3 különnyíló hálószoba.
• Dupla komfort: Két fürdőszoba/WC .
• Garázs (16,5 m²): Automata külső és belső kapuval felszerelve.
• Tárolás: Külön háztartási helyiség segít a rendszerezésben.
Kert és Kültér:
• 20 nm-es intim terasz: Tökéletes helyszín a nyári esti beszélgetésekhez.
• Telek: 500 nm-es, teljesen körbekerített saját udvar.
• Biztonság: Riasztó- és kamera-előkészítés az árban!

Válassza ki saját stílusát! A burkolatok a vevő igénye szerint választhatók, így az új otthona pontosan olyan lesz, amilyennek megálmodta!

Finanszírozás és Átadás
- Várható átadás: 2026. december 31. (Kulcsrakész állapot).
- Támogatások: Az ingatlan banki finanszírozással, CSOK Plusz és kedvezményes hitelek igénybevételével is megvásárolható. Segítek a teljes körű ügyintézésben!

Irányár: 92 M FT

Ne maradjon le a lehetőségről! A műszaki tartalommal és a részletekkel kapcsolatban hívjon bizalommal: +36 70 944 9799

Az energetikai tanúsítvány jelenleg nem áll rendelkezésre.

További ajánlataim: ingatlanvirag.hu
Hivatalos értékbecslés és energetikai tanúsítvány elkészítését irodánk vállalja rövid határidővel!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás ikerházak ára Hajdúsámsonon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hajdúsámson m² ár
876 e Ft
741 e Ft -18%
Ennek az ára
Hajdúsámson átlagár
92 M Ft m Ft
77.8 m Ft -18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hajdúsámson

Eladó ikerházak a környékről

Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

72 M Ft
4 szoba
90 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

69 M Ft
3 szoba
93 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

84.9 M Ft
4 szoba
0 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

92.9 M Ft
4 szoba
102 m²
Debrecen, Széchenyikert, Széchenyi utca
Eladó ikerház

Debrecen

175 M Ft
5 szoba
120 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

69.9 M Ft
4 szoba
104 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

79.9 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

68.9 M Ft
4 szoba
104 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

99.9 M Ft
4 szoba
131 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

95 M Ft
4 szoba
102 m²
Hajdúsámson
Eladó ikerház

Hajdúsámson

72 M Ft
4 szoba
90 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

185.5 M Ft
3 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

315 M Ft
8 szoba
310 m²
Debrecen, Tégláskert, Tégláskert utca
Eladó ikerház