Astora Art House

Eladó ikerház
Debrecen

+ 11 kép 1/14
249 000 000 Ft249 M Ft 1 464 706 Ft/m2
5 szoba
170 m²
építés éve:2022

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 411 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3652234123
Baraté Róbert
Álomház Doktor Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Letisztult, modern luxus!

Napfényes, újépítésű 170nm-es ikerház eladó Debrecen kertvárosi részén, a népszerű Liget lakóparkban.
Tágas terek, impozáns környezet, minőségi kivitelezés, amire számíthatsz az új Otthonodban.
Ha nem akarsz felújítással bajlódni és az egyetlen vágyad, hogy miután megkaptad a kulcsokat, csak élvezd az új Otthon adta lehetőségeket még hosszú évekig, akkor ez a ház Téged vár!

Az ingatlan jól átgondolt elrendezésű, így kiválóan alkalmas akár nagyobb családok részére is, hiszen a tágas amerikai konyha nappalihoz még 4 hálószoba tartozik. Minőségi, modern burkolatok kerültek minden helyiségbe, a konyha teljesen gépesített és már a harmóniában ide illő magas fényű konyhabútor is beszerelésre került. Tényleg csak Ti és a személyes tárgyaitok hiányoztok!

A földszinti részen található egy zuhanykabinnal és toalettel ellátott vendégmosdó Wellis szaniterekkel és kiegészítőkkel, valamint a konyhához egy rejtett spájz gondoskodik a rend megtartásáról.

Ma már szinte. elengedhetetlen egy luxusháznál, hogy a szülői hálóhoz ne tartozzon saját privát fürdőszoba és gardrób. Itt ezt is megtalálhatjátok, hiszen a zuhanykabinnal felszerelt fürdőszobába csak nektek lesz bejárásotok.

Az emeleti részen még 3 kényelmes méretű hálószoba található, melyekhez egy hatalmas méretű impozáns fürdőszoba tartozik, fürdőkáddal, dupla mosdókagylóval, toalettel és bidével felszerelve. A háztartási helyiség, mosó-és szárítógéppel az emeleten kapott helyet, okos elgondolásból külön a többi egységtől, így semmilyen zavaró hatása nem lesz a gépeknek működés közben.

Padlófűtés gondoskodik a kellemes meleg hőérzetről, valamint az ingatlan sajátossága, hogy minden szoba és a nappali is klímával felszerelt. így mindenki a saját hőérzete szerint állíthatja a hőfokot.

A füvesített, öntözőrendszerrel ellátott kert kellemes, barátságos légkört biztosít, mely kiváló helyszíne lehet a kerti sütögetésnek és a családi összejöveteleknek. A telek méretéből adódóan a 15 nm-es terasz mellett kényelmesen elférne egy medence, mely a kert ékét képezné.

Az ikerház magas műszaki színvonalon lett kialakítva, ami garantálja az új tulajdonos számára a komfortot és a kényelmet.

A Liget lakópark kínálta nyugalom és zöld környezet ideális otthont teremt, ahol minden adott a pihentető kikapcsolódáshoz.

A 28 nm-es dupla állásos garázs biztonságot nyújt a gépjárműveknek mind a téli mind a nyári napokon, de az ingatlan előtt akár még 4-5 autó is kényelmesen parkolhat. Hazaérkezve, a garázsból közvetlen bejára található a ház előszobájába, így rögtön magunk mögött tudhatjuk a hosszú napot és élvezhetjük Otthonunk kényelmét.

Ne hagyd ki ezt a páratlan lehetőséget, lépj kapcsolatba velem még ma, hogy megtekinthesd ezt az egyedülálló ingatlant!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Üdvözlettel;
Best regards:

Baraté Róbert
Ingatlanértékesítő
+36-(70) 527 4759
barate.robert@dh.hu
Álomház Doktor Kft.
4029 Debrecen, Csapó u. 42.
+36-(52) 789505
www.dh.hu

Referencia szám: HZ049993

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

5 szobás ikerházak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1465 e Ft
996 e Ft -47%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
249 M Ft m Ft
166.6 m Ft -49%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó ikerházak a környékről

Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Hortobágy, Borsósi
Eladó ikerház

Hortobágy

64.6 M Ft
5 szoba
95 m²
Debrecen, Tégláskert, Tégláskert utca
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

66 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

201.6 M Ft
5 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

165.3 M Ft
5 szoba
193 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

315 M Ft
8 szoba
310 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

119 M Ft
3 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

160.125 M Ft
4 szoba
160 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

165.3 M Ft
5 szoba
193 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

160.125 M Ft
4 szoba
160 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

315 M Ft
8 szoba
310 m²
Debrecen, Tégláskert, Tégláskert utca
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

268.9 M Ft
6 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²