BAM Living

Eladó ikerház
Gyál

+ 6 kép 1/9
149 900 000 Ft149.9 M Ft 1 019 728 Ft/m2
5 szoba
147 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 236 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: A+++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Hársmán Mónika Orsolya
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Eladásra kínálunk Gyál kedvelt, Gyálligeti részén egy modern, újépítésű családi házat, amely korszerű műszaki tartalommal és átgondolt belső elrendezéssel készül.

Az ingatlan korszerű Viablokk falazóelemekből épül, 15 cm vastag homlokzati hőszigeteléssel és 30 cm födémszigeteléssel, így energetikailag kiemelkedően hatékony otthon lesz. A háromrétegű, hatlégkamrás, hőszigetelt nyílászárók tovább növelik a komfortérzetet és csökkentik a rezsiköltségeket. A tetőt időtálló betoncserép fedi.
A fűtésről modern 10kw-os hőszivattyús rendszer gondoskodik padlófűtéssel, míg a használati melegvizet 2 villanybojler biztosítja. A nappaliban klíma kiállás kerül kialakításra, valamint a biztonságról kamerarendszer és riasztó gondoskodik.

A földszinten tágas, amerikai konyhás nappali kap helyet, előtérrel, zuhanyzós fürdőszobával, egy külön szobával, kamrával, valamint egy fűtött garázzsal. Az emeleti szinten három kényelmes hálószoba, egy fürdőszoba és egy praktikus háztartási helyiség kerül kialakításra, így a ház ideális választás lehet akár nagyobb család számára is.

A belső burkolatok 5.000 Ft/m² értékhatárig választhatók, a beltéri ajtók kilinccsel és kiegészítőkkel bruttó 80.000 Ft/db értékben, a csaptelepek és mosdók pedig 20.000 Ft/db keretösszegig választhatók, így a leendő tulajdonos saját ízlésére szabhatja otthonát.

A várható átadás 2026 4. negyedév végén esedékes.

Ha egy energiatakarékos, modern kialakítású, jól megközelíthető, mégis nyugodt környezetben épülő otthont keres Gyál egyik legkedveltebb részén, ez az ingatlan kiváló választás lehet.
Keressen bizalommal a hét bármely napján!

Referencia szám: HZ044437-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás ikerházak ára Gyálon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyál m² ár
1020 e Ft
944 e Ft -8%
Ennek az ára
Gyál átlagár
149.9 M Ft m Ft
130.7 m Ft -15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyál

Eladó ikerházak a környékről

Gyál
Eladó ikerház

Gyál

113.9 M Ft
5 szoba
122 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

149 M Ft
6 szoba
150 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

127.99 M Ft
5 szoba
0 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

113.99 M Ft
5 szoba
101 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

113.9 M Ft
5 szoba
122 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

126.99 M Ft
4 szoba
137 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

113.99 M Ft
4 szoba
122 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

113.9 M Ft
4 szoba
122 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

126.99 M Ft
5 szoba
137 m²
Pomáz
Eladó ikerház

Pomáz

129.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Bag
Eladó családi ház

Bag

16.9 M Ft
6 szoba
160 m²
Nagyszentjános
Eladó téglalakás

Nagyszentjános

74.9 M Ft
4 szoba
117 m²
Balatonőszöd
Eladó családi ház

Balatonőszöd

72 M Ft
4 szoba
92 m²
Bag
Eladó ikerház

Bag