Eladó ikerház
Dunakeszi
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó ikerház leírása
Kényelmes, jól alakítható ikerházfél eladó Dunakeszin!
Dunakeszi kedvelt részén, a Toldi-Dombliget Lakóparkban 2007 novemberében épült, társasházi besorolású, 383 m²-es telken elhelyezkedő, kiváló elrendezésű ikerházfél várja új tulajdonosát. A 98 m² hasznos alapterületű, összesen 127 m²-es ingatlan praktikus kialakításának köszönhetően ideális választás családok számára.
A földszinti elrendezés a tervrajzhoz képest átgondolt módosítással készült: a konyha és a fürdőszoba helyet cserélt, így még élhetőbb, kényelmesebb élettér jött létre. Az ikerszomszéddal való kapcsolódás kizárólag a garázson keresztül történik, ami nagyobb privát szférát biztosít.
A ház fűtéséről zárt égésterű kombi cirkó gázkazán gondoskodik, korszerű padlófűtéssel, illetve a nappaliban kandallóval kiegészítve.
A fölszinti fürdőszobában minőségi Ravak zuhanykabin, az emeleti fürdőszobában sarokkád került beépítésre.
Az emeletről megközelíthető, lehajtható létrával és tetőablakkal ellátott padlás kiváló tárolási lehetőséget biztosít.
A padlófűtéses garázs akár további lakótérré is alakítható ideális lehet dolgozószobának, üzlethelyiségnek, vagy akár külön bejáratú szobának.
A házban riasztó, illetve külső kamerarendszer került beépítésre.
A kert igazi kikapcsolódási tér: kialakított hely áll rendelkezésre medence, jakuzzi vagy fűthető dézsa számára, a hátsó teraszon pedig akár egy szauna is elhelyezhető.
A gondozott kertben szelídgesztenyefa, fügefa, egres, eperfa és málna is megtalálható. Az öntözést automata rendszer segíti a füves területen, míg a virágágyások csepegtető rendszert kaptak. Külön locsolómérővel ellátott kerti csap és egy praktikus kerti faház is tartozik az ingatlanhoz.
Folyamatosan karbantartott és fejlesztett ingatlan:
2009: tetőszigetelés
2014: első terasztető építése, terasz és járda burkolása
2020: hátsó terasz kialakítása
2022: új kerítés
2024: közös kerítés az ikerszomszéddal
Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 18. Utoljára módosítva: 2026. 04. 19.
4 szobás ikerházak ára Dunakeszin
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Dunakeszi