BAM Living

Eladó ikerház
Dunakeszi

+ 4 kép 1/7
119 900 000 Ft119.9 M Ft 944 094 Ft/m2
4 szoba
127 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 653 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Soproni Brigitta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Dunakeszi kertvárosi részén, kellemes környezetben, eladó belső kétszintes ikerház rész.
A környék jó adottságokkal rendelkezik, Budapest a gyorsforgalmi út közelsége miatt gyorsan elérhető, bevásárló központ , iskola, óvoda a közelben.
A vonat állomás 5 perc séta távra.
A kikapcsolódni vágyóknak a Duna part pár perc sétával elérhető.

Jelenleg már csak egy ikerház fél első fele eladó, dupla komfortos, két fürdőszobával,
külön WC-vel, saját fűtött garázzsal,
gépészeti térrel, közlekedőkkel, nappali, konyha-étkező, valamint 3 hálószoba elrendezéssel.
Az ikerház rész saját leválasztott kerttel rendelkezik .
Az emeleti helyiségek és a kert elrendezése szabadon választható.

Az eladó 1-es számú házrész méretei és elrendezése a mellékelt alaprajzon megtekinthető.
Nettó 127 nm

AZ ÁR SZERKEZETKÉSZ ÁLLAPOTRA VONATKOZIK!!
A HÁZ BEFEJEZÉSÉRE VALÓ KÖLTSÉGEK, MEGEGYEZÉS SZERINT!

Tervek, igény szerint:
Az ingatlan kiemelkedően energiatakarékos, „A+” energetikai besorolású.
A külső falazat Porotherm 25-as tégla, 15 cm-es dryvit hőszigeteléssel, a házrészek között 2 * 20 cm-es hangszigetelt fallal és szigetelt dilatációval.
Műanyag korszerű nyílászárók
A házrész fűtése akár felső kategóriás hőszivattyúval vagy gáz fűtéssel kérhető,
Ezen kívül beépített redőnytokkal, elektromos redőnnyel, valamint riasztó előkészítéssel és elektromos garázskapukkal rendelkeznek.
Mindegyik ingatlanhoz a normál 3 fázisú mérőn 3,5 kW napelem.
A burkolatok és szaniterek szabadon választhatók .
Szerződéskötéstől 3-4 hónap a kulcsra kész birtokba adás.

Osztatlan közös tulajdon, ügyvédi megosztással

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás ikerházak ára Dunakeszin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunakeszi m² ár
944 e Ft
693 e Ft -36%
Ennek az ára
Dunakeszi átlagár
119.9 M Ft m Ft
87.2 m Ft -38%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunakeszi

Eladó ikerházak a környékről

Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

179.9 M Ft
6 + 2 szoba
140 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

119.9 M Ft
4 szoba
127 m²
Pomáz
Eladó ikerház

Pomáz

129.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

194.99 M Ft
5 szoba
160 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

160 M Ft
4 szoba
127 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

116 M Ft
2 szoba
120 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

190 M Ft
6 szoba
200 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

48 M Ft
3 szoba
0 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

166.5 M Ft
5 szoba
122 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

195 M Ft
5 szoba
150 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

184.9 M Ft
5 szoba
167 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

119.9 M Ft
3 szoba
127 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

146.5 M Ft
3 szoba
96 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft