Avico Greentop

Eladó ikerház
Dunakeszi

+ 17 kép 1/20
146 500 000 Ft146.5 M Ft 1 526 042 Ft/m2
3 szoba
96 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 400 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 946
Szelezsán Judit
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Dunakeszi központi, hangulatos családi házas övezetében eladó egy 3 szobás, folyamatosan karbantartott, 2021-ben pedig teljes felújításon átesett ikerház fél.

A Családi Ingatlan kínálatában lévő ikerház jellemzői:

Ez a világos, modern kialakítású ikerház 91 nm-es lakótérrel plusz 22 nm-es pincével rendelkezik. Egy 400 nm-es, kertész által parkosított, profi locsolórendszerrel ellátott kert is tartozik hozzá.

A ház földszintes, tehát minden itt helyezkedik el.
A tágas előtér étkezővel (12,4 nm) a modern konyha, beépített Bosch konyhagépekkel, magasfényű konyhabútorral (6,22 nm) a nappali, melyben beépített polc található (16,44 nm) 2 kényelmes, világos tágas szoba (20,06 nm) és (15,55 nm), ehhez egy külön gardrób is tartozik beépített polcokkal, valamint az előtérből nyílik a fürdőszoba is a WC- vel, melynek szintén egyedi kialakítása van.

A bejárat előtt egy 12,5 nm-es fedett terasz van. A kert hangulatos a sok zölddel, parkosított kerttel, gyümölcsfákkal, virágokkal és mivel locsolórendszer lett telepítve, így valóban a pihenés szigete ez a kert és ez az otthon.
A pince hidegburkolattal fedett, szellőzése kiváló. Itt található a Bosch kondenzációs kazán, mely a fűtést és melegvizet szolgáltatja.

Az egész ház igényes, letisztult, ám barátságos hangulatot áraszt. Mindemellett a megfontoltság,az odafigyelés a minőség és a magas műszaki tartalom jellemzi. Kevés ilyen minőségű házat találni, ahol ennyire odafigyeltek a részletekre.

Extrák, energetika, műszaki tartalom:
• 50 cm-es téglafal 15 cm-es grafitszigeteléssel (válaszfalak vastagsága is kb 40 cm)
• többrétegű hőszigetelt műanyag ablakok külső szigeteléssel
• beépített szúnyogháló, beépített alumínium redőny, bizonyos helyiségekben elektromos megoldással
• padlófűtés, fürdőben + törölköző szárítós radiátor
• modern led lámpák, modern beépített spot lámpák
• Daikin 5 kw-os hűtő-fűtő klíma
• automata kis és nagykapu, kamerás videós kaputelefon, automata öntözőrendszer
• biztonsági ajtó
• mozgásérzékelős külső lámpák
• a szomszéddal közös falon hangszigetelés
• 2 autó részére parkolási lehetőség az udvaron
• átlag gázfogyasztás 58 m3/hó, átlag áram 169 kWh/hó, rezsiköltség 25000 ft/hó

A közelben minden megtalálható, ami a mindennapokhoz nélkülözhetetlen. Vásárlási lehetőség, óvoda, iskola, bölcsőde, orvosi rendelő, gyógyszertár, vasútállomás, helyi és távolsági buszok.
Dunakeszi méltán kedvelt hely lett a fővárosból kiköltözők számára. A Duna közelsége, a sokszínű programok, a jó hírű iskolák és közben a főváros közelsége (vonattal 20 perc a Nyugati P.u.) vonzó a fiatal családosok számára.

Ha hirdetésem felkeltette érdeklődését, hívjon, hogy megmutathassam ezt a modern, kényelmes otthont, mely AZONNAL költözhető!
Ha vásárlásához el kell adnia ingatlanát, kedvező áron vállalom annak eladását. Hitelre van szüksége? Kollégám díjmentes, banksemleges hitelügyintézéssel áll rendelkezésére.
Várom megtisztelő hívását a hét minden napján!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás ikerházak ára Dunakeszin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunakeszi m² ár
1526 e Ft
744 e Ft -105%
Ennek az ára
Dunakeszi átlagár
146.5 M Ft m Ft
53.1 m Ft -176%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunakeszi

Eladó ikerházak a környékről

Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

184.9 M Ft
5 szoba
167 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

119.9 M Ft
3 szoba
127 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

119.9 M Ft
4 szoba
127 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

179.9 M Ft
5 szoba
167 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Pomáz
Eladó ikerház

Pomáz

129.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

190 M Ft
6 szoba
200 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

172.5 M Ft
6 szoba
132 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

179.9 M Ft
6 + 2 szoba
140 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

194.99 M Ft
5 + 1 szoba
163 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

119.9 M Ft
4 szoba
127 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

166.5 M Ft
5 szoba
122 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

116 M Ft
2 szoba
120 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft