Astora Olive Club House

Eladó ikerház
Debrecen

+ 4 kép 1/7
188 520 000 Ft188.52 M Ft 1 200 764 Ft/m2
4 szoba
157 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 660 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos, duplakomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 626
Kiss Árpád
Kiss Árpád

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Új építésű, napelemes ikerház Debrecen–Nagymacson garázzsal és saját kerttel!
Főbb jellemzők:

Debrecen közkedvelt, fejlődő városrészében, Nagymacson, eladó egy modern, energiatakarékos ikerház, amelyet a minőség, a funkcionalitás és a letisztult stílus jellemez.

Nappali + 4 hálószoba, 2 fürdőszoba 1 zuhanyzós és 1 kádas

Fűtött garázs elektromos kapuval + térkövezett beálló

Levegő–víz hőszivattyú és 5 kW-os napelemrendszer – alacsony rezsi, fenntartható működés 3 fázis 3x32A

Teljes padlófűtés és hűtés fan-coil egységekkel

3 rétegű nyílászárók, prémium szigetelés, szeglemezes tetőszerkezet

Modern burkolatok és szaniterek, választható színekben

Térkövezett udvar, füvesített kert, távirányítós elektromos kapuval

Elhelyezkedés:

Csendes, családbarát környezet, új építésű házak között

Kiváló közlekedés Debrecen központja felé az autópálya felhajtó és a BMV gyár is közel van!

Nagymacs dinamikusan fejlődő, rendezett városrész, közel a természethez

Műszaki háttér (röviden):

Falazat: VIABLOKK D300, kiemelkedő hő- és hangszigeteléssel

Tető: előszigetelt antracit tetőpanel

Fűtés-hűtés: hőszivattyú, padlófűtés, fan-coil

Villany: Legrand Valena Life kapcsolók és konnektorok

Közművek: víz, villany, csatorna kiépítve, gáz bevezethető

Ez az ingatlan ideális választás azoknak, akik alacsony rezsijű, modern és minőségi új otthont keresnek Debrecen közelében.
A ház kulcsrakész állapotban, rövid határidővel elérhető.

Érdeklődj most, és válaszd ki, hogyan szeretnéd befejezni álmaid otthonát!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

4 szobás ikerházak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1201 e Ft
1076 e Ft -12%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
188.52 M Ft m Ft
132.3 m Ft -43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó ikerházak a környékről

Debrecen, Tégláskert, Tégláskert utca
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen, Széchenyikert, Széchenyi utca
Eladó ikerház

Debrecen

175 M Ft
5 szoba
120 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

201.6 M Ft
5 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

119 M Ft
3 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

194.475 M Ft
3 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

71.9 M Ft
1 + 3 szoba
71 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

165.3 M Ft
5 szoba
193 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

160.125 M Ft
4 szoba
160 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

165.3 M Ft
5 szoba
193 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

194.475 M Ft
3 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen, Tégláskert, Tégláskert utca
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

66 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

105 M Ft
3 szoba
130 m²
Hortobágy, Borsósi
Eladó ikerház