BAM Living

Eladó ikerház
Dabas

99 900 000 Ft99.9 M Ft 1 110 000 Ft/m2
3 + 1 szoba
90 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1055 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 400
Antal Krisztina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Eladóvá vált Dabas kedvelt részén egy 90 m2-es. kiváló elosztású új építésű ikerház hátsó  lakása. Ha fontos Önnek a privát szféra és az alacsony rezsi, ezt a házat latnia kell! 
Főbb jellemzők, amelyek miatt ez az otthon kitűnő választás:
  * Tágas terek: 3 különnyíló  hálószoba  + egy világos, amerikai konyhás nappali, amely a családi élet központja.
  * Maximális intimitás: A szomszéd lakással kizárólag a tárolóval kapcsolódik, így nincs közös lakófal - a nyugalom és a csend garantált!
  * Korszerű gépészet: A fűtésről és a melegvízről egy modern kondenzációs gázkazán gondoskodik.
  * Padlófűtés mindenhol: Felejtse el a radiátorokat! A lakás minden helyiségében egyenletes  a hőmérséklet.
  * Zöld energia: A tetőre szerlt 2.5 kw-os napelem rendszer jelentősen csökkenti a villanyszámlát. 
  * Kertkepcsolat: A nappaliból közvetlen kijárás nyílik egy nagy teraszra, ami tökéletes  helyszíne a reggeli kávézásnak vagy az esti grillpartiknak. A telek: 1055 m2. 
A 90 m2-es nettó alapterület okosan lett kialakítva, így  ideális választás családoknak, vagy azonkn ak, akiknek szükségük van külön dolgozószobára. a ház nem csak esztétikus, hanem a hatékony szigetelésnek köszönhetően a fenntartási költségei is rendkívül kedvezőek. Ne maradjon le róla! keressen bizalommal és nézzük meg együtt leendő  otthonát! Antal Krisztina 06204004014
3% hitelre, Csokra alkalmas! Díjmentes hitelügyintézés, profi ügyvédi háttér, energetika 1 nap alatt! 
 

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

4 szobás ikerházak ára Dabason

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dabas m² ár
1110 e Ft
965 e Ft -15%
Ennek az ára
Dabas átlagár
99.9 M Ft m Ft
86.7 m Ft -15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dabas

Eladó ikerházak a környékről

Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

89.9 M Ft
4 szoba
84 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

99.99 M Ft
4 szoba
93 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

80 M Ft
3 + 1 szoba
83 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

84.99 M Ft
4 szoba
100 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

56.99 M Ft
3 szoba
60 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

89.9 M Ft
4 szoba
83 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

104.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

104.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

74 M Ft
4 szoba
84 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

89.9 M Ft
4 szoba
84 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

89.9 M Ft
4 szoba
83 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

40 M Ft
4 szoba
84 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

80 M Ft
4 szoba
84 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Pilisszentkereszt
Eladó családi ház

Pilisszentkereszt

68.9 M Ft