Aerogate Homes

Eladó ikerház
Dabas, földszint

+ 6 kép 1/9
139 900 000 Ft139.9 M Ft 1 119 200 Ft/m2
5 szoba
125 m²
földszint
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 700 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 545
Kovácsné Zelenák Adrienn
Adamcsik Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Otthon Start Hitelre és CSOK Plusz-ra alkalmas ingatlan!
Dabason kínálok megvételre egy körülbelül 700 m²-es telken épülő, nettó 125 m² alapterületű, prémium kialakítású újépítésű ikerházfelet.
A gondosan megtervezett otthon 102 m² lakóteret biztosít, amelyet fedett bejáró és egy 21 m²-es garázs egészít ki, megfelelve a modern otthonokkal szemben támasztott kényelmi és funkcionális elvárásoknak.
Az átgondolt, családbarát elrendezésnek köszönhetően 4 hálószoba, egy tágas amerikai konyhás nappali, háztartási helyiség, fürdőszoba, valamint külön mellékhelyiség kerül kialakításra.
A lakóegységek teljes mértékben elszeparáltak egymástól, az ikerházfelek között nincs közös élettéri fal, kizárólag a garázsoknál kapcsolódnak.
A korszerű és energiatakarékos működésről 10 kW-os hőszivattyús rendszer gondoskodik, amely padlófűtésen keresztül biztosít egyenletes hőérzetet az otthon teljes területén.
A 36 m²-es terasz ideális teret kínál a pihenéshez, családi programokhoz vagy baráti összejövetelekhez.
A hideg- és melegburkolatok, valamint a belső ajtók szabadon választhatók, így az új tulajdonos saját stílusára formálhatja leendő otthonát.
Az ár kulcsrakész állapotra vonatkozik.
Az építkezés hamarosan megkezdődik, a várható átadás 2026 év vége.
A közelben bölcsőde, óvoda, általános iskola, valamint bevásárlási lehetőségek egyaránt megtalálhatók.
Budapest autóval gyorsan és kényelmesen elérhető az M5 autópálya közelségének köszönhetően, míg a rendszeres távolsági buszjáratok és a könnyen megközelíthető vasútállomás a közösségi közlekedést választók számára is kiváló alternatívát biztosítanak.
Hívjon bizalommal, hogy személyesen bemutathassam Önnek ezt a kiváló adottságú otthont!
Kovácsné Zelenák Adrienn
Szolgáltatások:
Ingatlanok értékesítése-bérbeadása
Adásvételi szerződés teljes körű lebonyolítása
Jogi tanácsadás
Energetikai tanúsítvány
Bankfüggetlen, díjmentes Hitelügyintézés
Hivatalos Értékbecslés
Belsőépítészet-Lakberendezés
NAPELEMRENDSZEREK TELEPÍTÉSE
Hirdetéseink megjelennek angol és német nyelvű weboldalakon is

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

5 szobás ikerházak ára Dabason

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dabas m² ár
1119 e Ft
554 e Ft -102%
Ennek az ára
Dabas átlagár
139.9 M Ft m Ft
70.3 m Ft -99%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dabas, földszint

Eladó ikerházak a környékről

Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

80 M Ft
4 szoba
84 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

80 M Ft
4 szoba
84 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

104.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Pomáz
Eladó ikerház

Pomáz

129.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

89.9 M Ft
4 szoba
84 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

104.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

79.99 M Ft
4 szoba
84 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

40 M Ft
4 szoba
84 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

89.9 M Ft
4 szoba
83 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

84.99 M Ft
4 szoba
100 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

94.9 M Ft
4 szoba
112 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

104.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

89.9 M Ft
4 szoba
84 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

89.9 M Ft
4 szoba
83 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

56.99 M Ft
3 szoba
60 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Iváncsa
Eladó családi ház

Iváncsa

93.5 M Ft
5 szoba
283 m²
Bakonyszentlászló
Eladó családi ház

Bakonyszentlászló

48.5 M Ft
3 szoba
103 m²
Mencshely
Eladó családi ház

Mencshely

99 M Ft
3 szoba
126 m²
Győrság
Eladó családi ház