Astora Olive Club House

Eladó ikerház
Dabas

+ 5 kép 1/8
89 900 000 Ft89.9 M Ft 1 083 133 Ft/m2
4 szoba
83 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 250 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3637999387
Kovács Kata
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Dabas-Sáriban eladó egy vadonatúj, modern ikerházfél, amely minden igényt kielégítő kialakítással és magas minőségű anyagok felhasználásával épül.
Az hátsó lakás 83.55 m² alapterületű, praktikus és kényelmes elrendezéssel: előtér, tágas konyha-étkező, világos nappali, három hálószoba, közlekedő, tároló, gardrób, fürdőszoba és különálló WC biztosítja a lakók kényelmét. Az otthonhoz két terasz is tartozik, tökéletes helyszínt biztosítva a pihenéshez és a kikapcsolódáshoz. Az ikerházak csupán a tárolónál kapcsolódnak, így megőrzik a családi házas jellegüket és a privát szférát. A stabil alapozás vasbeton szerkezetű, a külső falak Porotherm N+F blokktéglából készülnek 10 cm-es hőszigeteléssel. A fa födém és tetőszerkezet 30 cm-es hőszigeteléssel egészül ki, a sötétszürke égetett cserép pedig modern, letisztult megjelenést kölcsönöz az épületnek. A háromrétegű hőszigetelt üvegezéssel ellátott nyílászárók tovább növelik az energiahatékonyságot. A fűtésről kondenzációs gázkazán gondoskodik, radiátorokkal és padlófűtéssel kombinálva. Emellett lakásonként két inverteres split klíma is beszerelésre kerül, hogy minden évszakban kellemes hőmérsékletet biztosítson. A hideg- és melegburkolatok választhatók, így a leendő tulajdonos saját ízlése szerint alakíthatja ki otthonát. A hozzá tartozó 250 m²-es telek külön bejárattal és elkerítve kerül átadásra, térkövezett autóbeállóval. Az építkezés jelenleg szerkezetkész állapotban van, a várható átadás 2025 negyedik negyedévében történik. Ha egy modern, energiatakarékos és kényelmes otthont keres nyugodt környezetben, ne hagyja ki ezt a lehetőséget!Keressen bizalommal további információért!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

4 szobás ikerházak ára Dabason

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dabas m² ár
1083 e Ft
965 e Ft -12%
Ennek az ára
Dabas átlagár
89.9 M Ft m Ft
86.7 m Ft -4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dabas

Eladó ikerházak a környékről

Dabas
Eladó ikerház

Dabas

139.9 M Ft
5 szoba
125 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Pomáz
Eladó ikerház

Pomáz

129.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

80 M Ft
4 szoba
84 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

119 M Ft
4 szoba
105 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

77 M Ft
4 szoba
84 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

80 M Ft
4 szoba
84 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

79.99 M Ft
4 szoba
84 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

104.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

104.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Bag
Eladó családi ház

Bag

16.9 M Ft