River Life

Eladó ikerház
Dabas

+ 17 kép 1/20
80 000 000 Ft80 M Ft 952 381 Ft/m2
4 szoba
84 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 738 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 353
Sasaran-Kereki Katalin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Kedves Érdeklődő!

Eladásra kínálunk Dabas-Sáriban,pár percre az 5-ös úttól, nyugodt,csendes környezetben egy jelenleg félkész 2x84nm-es ikerházat.
Dabas jelentős intézményhálózatot tart fenn, hogy színvonalas szolgáltatást biztosítson, az oktatás, az egészségügy, a kultúra, a közösségi élet területén. A településen több, máig fennmaradt nemesi lakóház található,melyek miatt méltán nevezik Dabast a kúriák városának.Dabason minden megtalálható,ami a pihenéshez,sportoláshoz,szabadidő eltöltéshez és a mindennapi élethez szükséges.

Az ingatlan egybe és külön is megvásárolható,félkészen,vagy kulcsrakészen. A félkész ár megbeszélés tárgya. A feltüntetett eladási ár a kulcsrakész állapotra vonatkozik. Tulajdonos vállalja,hogy szerződéskötéstől számított 4 hónapon belül a birtokbaadás megtörténik.
EGYÜTTES VÁSÁRLÁS ESETÉN ENGEDMÉNYT ad a tulajdonos.
Az építkezés előrehaladásáról folyamatosan töltöm fel a képeket.Az alaprajzhoz és a műszaki leíráshoz is hozzáférést biztosítok.
Az egyik lakás 79M Ft,a másik 77M Ft. Az első házhoz picivel nagyobb kertrész tartozik.
Az első képen a látványterv látható,a többi a jelenlegi állapotot tükrözi.
A ház fűtéséről hőszivattyú gondoskodik majd.
Helyiség méretek:
konya-étkező 8 nm
1.szoba 12 nm
2.szoba 8 nm
3.szoba 8 nm
nappali 16 nm
gardrób 3 nm
wc 2 nm
fürdő 8 nm
tároló 7 nm
közlekedő 8 nm
előtér 2 nm
terasz 2x 6 nm

Az OTP Ingatlanpont, mint egyetlen közvetlen banki hátterű ingatlanközvetítő társaság teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához minősített fogyasztóbarát, piaci és kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat kínálunk (Otthon Start Hitelprogram,lakásvásárlási hitel, CSOK plusz, szabad felhasználású hitel, babaváró hitel, céges hitelek, pályázatok). Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó egyéb ügyek intézéséhez.
Ha az új ingatlana megvásárlásához a jelenlegi ingatlanát el kell adnia, abban is szívesen segítünk.

80000000 Ft

Referencia szám: M309463

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás ikerházak ára Dabason

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dabas m² ár
952 e Ft
965 e Ft 1%
Ennek az ára
Dabas átlagár
80 M Ft m Ft
86.7 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dabas

Eladó ikerházak a környékről

Dabas
Eladó ikerház

Dabas

89.9 M Ft
4 szoba
84 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

89.9 M Ft
4 szoba
83 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

104.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

80 M Ft
3 + 1 szoba
83 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

89.9 M Ft
4 szoba
83 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

104.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

89.9 M Ft
4 szoba
84 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

99.99 M Ft
4 szoba
93 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

56.99 M Ft
3 szoba
60 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

104.9 M Ft
4 szoba
90 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Dabas
Eladó ikerház

Dabas

119 M Ft
4 szoba
105 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Balatonudvari
Eladó családi ház

Balatonudvari

230 M Ft
9 szoba
260 m²
Fertőd
Eladó családi ház

Fertőd

140.91 M Ft
4 + 2 szoba
190 m²
Márianosztra
Eladó családi ház