Aerogate Homes

Eladó ikerház
Cegléd

+ 6 kép 1/9
83 900 000 Ft83.9 M Ft 822 549 Ft/m2
4 szoba
102 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 285 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 458
Nagygyőr Bence
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Új építésű modern családi ház Cegléden! Alakítható alaprajzzal!

Eladó egy prémium műszaki tartalommal rendelkező, 103 m2-es, egyszintes téglaépítésű ingatlan 300 m2-es telken. Az ingatlan Cegléd csendes, kertvárosias részén található, sétatávolságra a központtól.

Főbb műszaki jellemzők:
Elosztás: Amerikai konyhás nappali + 3 különnyíló hálószoba, előszoba, fürdőszoba, 2 mellékhelyiség, óriási garázs!!
Gépészet: Energiatakarékos hőszivattyús rendszer, minden helyiségben padlófűtéssel.
Hűtés: Beépített split klíma a nyári komfortért.
Szerkezet: Magas minőségű tégla falazat, kimagasló hőszigeteléssel.

Az építkezés tervezett kezdete: 2026. Ideális választás CSOK-ot igénybe vevő családoknak vagy értékálló befektetést kereső fiatal pároknak. OTTHON START Igényelhető: Használja ki a lehetőséget, hogy saját igényeire szabhassa leendő otthonát!

További információért és műszaki leírásért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás ikerházak ára Cegléden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Cegléd m² ár
823 e Ft
838 e Ft 2%
Ennek az ára
Cegléd átlagár
83.9 M Ft m Ft
71.4 m Ft -18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Cegléd

Eladó ingatlanok a környékről

Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Cegléd
Eladó ikerház

Cegléd

60 M Ft
3 szoba
67 m²
Cegléd
Eladó ikerház

Cegléd

54.8 M Ft
4 szoba
83 m²
Cegléd
Eladó ikerház

Cegléd

83.9 M Ft
4 szoba
102 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Cegléd
Eladó ikerház

Cegléd

54.8 M Ft
4 szoba
83 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Cegléd
Eladó ikerház

Cegléd

59.9 M Ft
2 szoba
71 m²
Cegléd
Eladó ikerház

Cegléd

69.9 M Ft
1 + 3 szoba
75 m²
Cegléd
Eladó ikerház

Cegléd

59.9 M Ft
2 szoba
71 m²
Cegléd
Eladó ikerház

Cegléd

48.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Cegléd
Eladó ikerház

Cegléd

59.9 M Ft
2 szoba
71 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Cegléd
Eladó ikerház

Cegléd

84.9 M Ft
4 szoba
102 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Cegléd
Eladó ikerház

Cegléd

59.9 M Ft
2 szoba
71 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Pomáz
Eladó ikerház

Pomáz

129.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Cegléd
Eladó ikerház

Cegléd

59.9 M Ft
2 szoba
71 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Cegléd
Eladó ikerház

Cegléd

60 M Ft
3 szoba
67 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Verseg
Eladó családi ház

Verseg

69.9 M Ft
4 szoba
0 m²
Sásd
Eladó családi ház

Sásd

35.9 M Ft
4 + 1 szoba
71 m²
Halimba
Eladó családi ház

Halimba

59.9 M Ft
6 szoba
182 m²
Tápióság
Eladó családi ház

Tápióság

30 M Ft
3 szoba
105 m²
Nagylóc, Hegyalja út
Eladó családi ház

Nagylóc

8.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs