Seven Pearl

Eladó ikerház
Budapest, XXII. kerület

+ 17 kép 1/20
235 000 000 Ft235 M Ft 1 715 328 Ft/m2
5 szoba
137 m²
építés éve:2020

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 509 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Komfort: Luxus
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 560
Nyegrutz Tamás
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

CSAK AZ IRODÁNK KÍNÁLATÁBAN! Újszerű 2020-as építésű nettó hasznos 137 m² lakóterületű ( + terasz és erkély ), földszint + teljes értékű emeletből álló, nappali + 4 hálószobás PRÉMIUM KATEGÓRIÁS ikerházat kínálunk eladásra, XXII. kerület Budatétény-Erdődűlő egyik legnyugodtabb kertvárosi részén, igényes ingatlanok szomszédságában.

Fontos kiemelni, hogy az ingatlanról készült fotók a valós állapotot tükrözik, nem mesterséges intelligencia által generált képek !!!

Az ingatlan teljes berendezéssel együtt kerül értékesítésre – a vételár minden bútort, gépesítést és kiegészítőt tartalmaz.
Természetesen a berendezés nélküli értékesítés is lehetséges, amennyiben a vevő ezt preferálja.

Az ingatlan kivitelezését egy elismert, nagy múltú, széles referenciával rendelkező kivitelező cég valósította meg, amely a környéken számos magas minőségű projektet jegyez.

Az épület elrendezése átgondolt és élhető, a földszinten csak a garázsnál érintkezik a szomszéddal, az emeleten pedig mindössze két hálószobánál van a kapcsolódási pont.
Ennek köszönhetően a mindennapi élettér szinte teljesen szeparált, csendes és zavartalan.

Az alaprajzhoz képest az emeleten a szülői hálószobából egy elegáns tükör tolóajtón keresztül közvetlenül is megközelíthető a fenti fürdőszoba, amely szintén prémium érzetet ad ennek a helyiségnek is.

Az ingatlan jogilag rendezett, önálló helyrajzi számmal / albetéttel és társasházi alapító okirattal rendelkezik.
A hozzá tartozó kizárólagos használatú telekrész mérete 509 m².

Extrák, amelyek valóban kiemelik az ingatlant:

- Két épített, üvegfalas zuhanyzó
- Szabadonálló RIHO designkád
- Minden ablakon elektromos antracit alumínium redőny + szúnyogháló, a belső oldalon pedig zebra rolóval
- AEG beépített konyhagépek, modern-minőségi egyedi tervezésű konyhabútorral
- Led beépített lépcsőfok-megvilágítás
- NODOR 16 palackos beépített borhűtő
- Minőségi hideg és melegburkolatok
- Látványkandalló fűtési funkcióval is
- 5 db inverteres klíma
- Padlófűtés hőleadás mindkét szinten
- Igény szerint napelem rendszer telepíthető, az előkészítése megtörtént
- Automata-vezérelhető öntözőrendszer, gyönyörűen parkosított kert
- Riasztórendszer, telepített minőségi kamerarendszerrel
- BWT vízlágyító rendszer beépítve
- 40 m² hátsó, burkolt terasz fedetlen és két fedett résszel is
- Rejtett külön kamra a konyha mellett
- Max City-ben vásárolt 6 személyes étkezőasztal, nappaliban ülőgarnitúrával
- teljes további berendezésekkel és egyedileg tervezett bútorokkal a szülői hálószobában, a gyerekszobákban illetve a vendégszobában

Parkolás – ritka adottság:

Az előkert teljes területe térkővel burkolt, így a garázson felül további 2 autó számára fedett beállási lehetőség biztosított.
Ezen felül még 2–3 autóval is kényelmesen be lehet állni a telken belül, így a parkolási lehetőség a telek adottságaihoz mérten maximálisan ki van használva.
A ház előtt is kényelmesen lehet parkolni az utcában.

Miért különleges ez az ingatlan?

- Prémium kulcsrakész kivitelezés
- Újszerű állapot, modern műszaki tartalom
- Teljes bútorzattal és gépesítéssel együtt eladó, így akár bőrönddel is költözhető :-)
- Minimális érintkezési pont a szomszéddal – csendes, intim élettér kint és bent egyaránt
- Nagyon jó méretű amerikai konyhás nappali étkezővel, négy hálószoba, dupla fürdőszobával, garázs, sok kocsibeálló
- Nagy terasz fedett részekkel, gyönyörűen parkosított kert
- Kiváló lokáció: rendezett családias környezet, játszótér, Tétényi-fennsík tanösvény és Kamaraerdő közelsége

Az ingatlan részletes ismertetése és bemutatása előre egyeztetett időpontban lehetséges, melyet nagyon rugalmasan kezelünk, akár HÉTVÉGÉN is.
Amennyiben Önnek a vásárláshoz szüksége lenne hitelre egyedi kedvezménnyel, CSOK PLUSZ-ra, Babaváró Kölcsön, állami támogatásokra, stb., kezdeményezheti a kapcsolatfelvételt bankfüggetlen hitelügyintézőinkkel, teljesen DÍJMENTESEN.
Közel 25 év szakmai tapasztalattal rendelkezem, eladó vagy kiadó ingatlana értékesítése vagy bérbeadása esetén, készséggel állok az Ön rendelkezésére is. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 395383

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

5 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1715 e Ft
1209 e Ft -42%
1168 e Ft -47%
Ennek az ára
XXII. kerület átlagár
Budapest átlagár
235 M Ft m Ft
198.5 m Ft -18%
203.9 m Ft -15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület, Németvölgy, Böszörményi út
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

58.8 M Ft
1 szoba
33 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

42.3 M Ft
1 szoba
27 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

266.25 M Ft
4 szoba
191 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Meder utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

121 M Ft
1 szoba
0 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

175 M Ft
5 szoba
140 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

266.75 M Ft
4 szoba
191 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

266.75 M Ft
4 szoba
191 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

229.999 M Ft
4 szoba
150 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

93 M Ft
3 szoba
102 m²
XI. kerület, Kelenföld, Badacsonyi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

96.9 M Ft
3 szoba
57 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

266.25 M Ft
4 szoba
191 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

581.88 M Ft
9 szoba
416 m²
X. kerület
Eladó ikerház

Budapest, X. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
43 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

164.9 M Ft
5 + 1 szoba
139 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

164.9 M Ft