City Pearl

Eladó ikerház
Budapest, XXII. kerület

+ 10 kép 1/13
54 990 000 Ft54.99 M Ft 1 833 000 Ft/m2
1 szoba
30 m²
építés éve:1981

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 899 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Balázs István Jácint
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Budatényben felújítandó kicsi házikó eladó!

Ez a Budatétényi kicsi ikerház ideális választás lehet azok számára, akik egy csendes, de mégis jól elérhető helyen keresnek saját otthont, ahol megvalósíthatják saját elképzeléseiket és ízléseiket. A felújítási lehetőség révén a ház teljesen személyre szabható, így akár a modern, akár a hagyományos stílust kedvelik, itt megalkothatják álmaik otthonát.

Az ingatlan kitűnő helyen található, csendes és nyugodt környezetben, mégis közel a városi infrastruktúrához. Az aszfaltos út garantálja a könnyű megközelíthetőséget. A Campona bevásárlóközpont mindössze 5 percnyire van, így a mindennapi vásárlások vagy a szabadidős tevékenységek is könnyedén és gyorsan intézhetők. A közeli buszmegálló,tovább növeli az ingatlan vonzerejét azok számára, akik a tömegközlekedést részesítik előnyben.

Az ingatlan: 30m²
A hozzá tartozó telek mérete 480 m²
A telek közművesített; víz, villany, csatorna már bevezetve, valamint a gáz a telken belül. található.
A kertben egy gyűrűs kút is helyet kapott,.
Buszmegálló 170 méterre található, óvoda, iskola is a közelben.

Az ingatlan 1981 és 2000 között épült, téglából.
A tető cserépborítású, és bővítési lehetőség áll fenn, melynek terveit az új tulajdonos megkapja. A ház fűtéséről egy hagyományos cserépkályha gondoskodik, így a hideg téli napokon is garantált a meleg és otthonos hangulat.
A kert végében tároló helység, fészer található.

Ne maradjon le erről a remek lehetőségről!

Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal a megadott telefonszámon a hét bármely napján, és egyeztessünk időpontot a megtekintésre!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban segítségére tudok lenni.
Amennyiben telefonon nem ér el, kérem küldjön érdeklődő üzenetet.
Szükség esetén román nyelven is tudok segíteni

Referencia szám: HZ043466

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

1 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budapest m² ár
1833 e Ft
1019 e Ft -80%
Ennek az ára
Budapest átlagár
54.99 M Ft m Ft
222.6 m Ft 75%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

65 M Ft
1 szoba
40 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

245 M Ft
2 + 1 szoba
91 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

58.7 M Ft
1 szoba
34 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

45 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

79.99 M Ft
2 szoba
48 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

99.9 M Ft
1 szoba
145 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

175 M Ft
5 szoba
140 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

266.25 M Ft
4 szoba
191 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

164.9 M Ft
5 szoba
151 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

266.25 M Ft
4 szoba
191 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

315.13 M Ft
5 szoba
227 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

167 M Ft
3 szoba
101 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

315.13 M Ft
5 szoba
227 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

581.88 M Ft
9 szoba
416 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

79.5 M Ft
3 szoba
63 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

94.9 M Ft
2 szoba