Astora Olive Club House

Eladó ikerház
Budapest, XX. kerület

+ 14 kép 1/17
69 900 000 Ft69.9 M Ft 1 013 043 Ft/m2
3 szoba
69 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 276 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Benkó Szilvia
Otthon Centrum Domus Plusz

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

ERRE ÉRDEMES LECSAPNI!

Tehermentes, igényesen felújított, hitelezhető!!! családi ház 20. kerület csendes utcájában, mégis 3 perc sétára a villamostól várja új lakóit!!!!

Főbb jellemzők:

Ház:
- Önálló ház 275 négyzetméteren.
- Osztatlan közös ügyvédi megosztási szerződéssel, így hitelezhető.
- A telek másik felén lévő ház az utcafrontról másik kapun közelíthető meg, a két ház között zárt kerítés került kialakításra, így a ház intim udvarral rendelkezik.
_ Az ingatlan kitűnő elosztású. Két háló, egy amerikai konyhás nappali, és külön fürdő, WC került kialakításra. A nappaliról egy kellemes, méretes teraszra is kijuthatunk, ahol kényelmesen kipihenhetjük a nap végét, vagy élvezhetjük a napsütést.
- A felújítás teljeskörűen megtörtént. Szigetelt ház, szigetelt padlástér, új tető, új hőszigetelt nyílászárók, teljes víz és villanyhálózati felújítás, padló és radiátoros fűtés kondenzációs cirkó kazánnal, klíma beépítés, terasz kialakítás, saját garázs kiépítése....ide csak költözni kell.

Környék:
- Csendes utca.
- Jó közlekedés.
- Közelben boltok, iskola, óvoda, boltok....bármi, amire szükségünk lehet.

Ajánlom:
- Felújításra nem vágyó, vevőnek.
- Lakás árán házra vágyó ügyfeleknek.
_ 3%-os hitelből ingatlant vásárló személyeknek.
- Gyemeket tervezó pároknak.
- Nappali+2 szobás ingatlant keresőknek.

Hívjon a hét bármely napján, ha ez az elképzelése!

-

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 17. Utoljára módosítva: 2026. 04. 17.

3 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1013 e Ft
944 e Ft -7%
1166 e Ft 13%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
69.9 M Ft m Ft
55.5 m Ft -26%
109.2 m Ft 36%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

72.9 M Ft
3 szoba
50 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

87.5 M Ft
2 szoba
48 m²
XX. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XX. kerület

124.9 M Ft
5 szoba
100 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

82 M Ft
1 szoba
42 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

49.93 M Ft
1 szoba
24 m²
II. kerület
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

274.9 M Ft
5 szoba
150 m²
XX. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XX. kerület

129 M Ft
4 szoba
103 m²
XX. kerület, Kossuthfalva, Kakastó utca
Eladó ikerház

Budapest, XX. kerület

109 M Ft
1 szoba
260 m²
XX. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XX. kerület

124.9 M Ft
5 szoba
100 m²
XX. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XX. kerület

124.9 M Ft
5 szoba
100 m²
XX. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XX. kerület

199 M Ft
6 szoba
220 m²
XX. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XX. kerület

199 M Ft
6 szoba
220 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

69 M Ft
2 szoba
46 m²
XX. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XX. kerület

199 M Ft
6 szoba
220 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

560 M Ft
5 szoba
223 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
XX. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XX. kerület

124.9 M Ft
5 szoba
100 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

52 M Ft
1 szoba