River Life

Eladó ikerház
Budapest, XX. kerület

+ 8 kép 1/11
129 000 000 Ft129 M Ft 1 252 427 Ft/m2
4 szoba
103 m²

Részletes adatok

Állapot:
Közmű: Villany, Csatorna, Szélessáv
Övezet: Lakóövezet
Azonosító: 2412_1689
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 542
Kabát József
Rolandred Ingatlanközpont

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

MINIMÁLIS REZSIVEL, H-TARIFÁVAL, IKERHÁZAK ELADÓK!

XX. kerület egyik legkedveltebb kertvárosi részén , 103 m2-es, kétszintes, nappali + 3 szobás, igényes ikerházi lakásokat kínálunk 276 m2-es telekrészekkel, gépkocsibállóval kulcsrakészen 2026 év Július végi átadással. Az ingatlan kizárólag a mi kínálatunkban található.
Műszaki:Vasbeton sávalap, dupla fal a lakások között , 30-as Porotherm tégla teherhordó falak, 10-es Porotherm válaszfalak, vasbeton közbenső és fa emeleti födém. A külső falak 12 cm-es Dryvit hőszigeteléssel, az emeleti födém 30 cm-es (fújható cellulóz )hőszigeteléssel készül, cserép héjazással. Nyílászárók(Schüco típusú ) 3 rétegű hő- és hangszigetelő thermo üveggel, kívül,belül fehér színben. Fűtés és a meleg víz hőszivattyúról H tarifával, mindenhol padlófűtés . 1 darab hűtő -fűtő klíma 3,5KW-os nappaliban , összesen 5 db. klíma kiállás a hálószobákban,nappaliban, lépcsőházban.
Telefon, kábeltévé, minden szobában vezetékelve ,kaputelefon, elektromos kapu motorral, riasztó vezetékelve.

Kiváló infrastruktúra. Közelben iskola, óvoda, üzletek, orvosi rendelő és a 66, 66B, 148, 123-as autóbusz megállója, mellyel a 3-as metró vonala is közvetlenül elérhető.

Magyarország piacvezető hitelközvetítője által egyedi kamatkedvezményekkel és bankfüggetlen, díjmentes hitelügyintézéssel is segítjük vásárlását. Amennyiben minimum 25 millió Ft. összegű ingatlanfedezetes hitelt vesz igénybe általunk 500 Euro értékű Club Karos Spa**** wellness utalványt adunk ajándékba. (Az akció kizárólag a Money Network ügynökhálózatán keresztül beadott és folyósított jelzáloghitelekre érvényes.) Hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 13. Utoljára módosítva: 2026. 04. 10.

4 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1252 e Ft
697 e Ft -80%
1167 e Ft -7%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
129 M Ft m Ft
67.2 m Ft -92%
168.8 m Ft 24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület, Gubacsipuszta, Mártírokútja közeli utca
Eladó ikerház

Budapest, XX. kerület

80 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

124.99 M Ft
5 szoba
140 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

47.59 M Ft
1 szoba
32 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 szoba
66 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

39 M Ft
18 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

62 M Ft
75 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
98 m²
XX. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XX. kerület

124.9 M Ft
5 szoba
100 m²
XX. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XX. kerület

124.9 M Ft
5 szoba
100 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

57.9 M Ft
1 szoba
36 m²
XX. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XX. kerület

124.9 M Ft
5 szoba
100 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Garam utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.5 M Ft
2 szoba
48 m²
XVI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVI. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
58 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

51 M Ft
1 szoba
25 m²
XX. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XX. kerület

132.9 M Ft
5 szoba
140 m²
XX. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XX. kerület