Seven Pearl

Eladó ikerház
Budapest, XV. kerület

+ 4 kép 1/7
157 500 000 Ft157.5 M Ft 1 125 000 Ft/m2
4 + 1 szoba
140 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 400 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 897
ProProperty Ingatlaniroda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Keresi álmai otthonát, ahol a kertvárosi nyugalom találkozik a 21. századi technológiával? Megvételre kínálunk a XV. kerület legkedveltebb részén, Pestújhelyen (Zugló szomszédságában) egy bruttó 140 nm-es, kiváló elosztású, új építésű ikerház felet.

Az ingatlan főbb jellemzői:
Energiatakarékos megoldások: Az ár tartalmazza a napelemes rendszert és a H-tarifát, így a fenntartási költségek minimálisak maradnak.
Elektromos mobilitás: A saját garázs 10 000 000 Ft-os áron kötelezően megvásárolandó az ingatlanhoz, mely kiépített elektromos autó töltési lehetőséggel rendelkezik.
Tágas terek: 5 szoba (nappali + 4 hálószoba), amely kényelmes életteret biztosít akár nagycsaládosok számára is.
Kert és parkolás: Saját kertrész, garázs és további felszíni beállási lehetőség.

Elrendezés:
Földszint (A közösségi élet színtere):
Tágas, napfényes nappali és amerikai konyha.
Közvetlen kertkapcsolatos terasz a pihenéshez.
Praktikus tároló, külön WC.

Emelet (A privát szféra):
4 különnyíló hálószoba, melyek gyerekszobának, dolgozónak vagy vendégszobának is ideálisak.
Kényelmes családi fürdőszoba és külön gépészeti helyiség.

Műszaki állapot és átadás:
Az építkezés 2025-ben kezdődött, jelenleg is nagy erőkkel zajlik. Az ingatlant 2026. június végén veheti birtokba kulcsrakész állapotban, így Önnek már csak a költözéssel kell foglalkoznia!

Helyszín: Pestújhely csendes, kertvárosi utcája, karnyújtásnyira Zuglótól. Kiváló közlekedés és infrastruktúra jellemzi a környéket.

Ne maradjon le róla! Egy ilyen felszereltségű és elhelyezkedésű ingatlan ritka kincs a piacon. Kérdéseivel vagy megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal a hét bármely napján!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 09. Utoljára módosítva: 2026. 04. 18.

5 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1125 e Ft
577 e Ft -95%
1183 e Ft 5%
Ennek az ára
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
157.5 M Ft m Ft
107 m Ft -47%
209.7 m Ft 25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XV. kerület

299 M Ft
6 szoba
174 m²
XV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XV. kerület

109 M Ft
3 szoba
82 m²
XIV. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XIV. kerület

159.9 M Ft
129 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Szegedi
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

119 M Ft
2 szoba
67 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

72.5 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Marina Parton eladó VENDÉGLÁTÓHELY
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

196 M Ft
103 m²
IX. kerület, Ferencváros, Hőgyes Endre u. 15
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

42 M Ft
1 szoba
27 m²
XVI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

103.9 M Ft
3 szoba
101 m²
V. kerület
Eladó családi ház

Budapest, V. kerület

2068.29 M Ft
50 szoba
1391 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

78 M Ft
1 szoba
39 m²
XI. kerület, Őrmező, Mikes
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

118 M Ft
2 szoba
49 m²
XV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XV. kerület

38.9 M Ft
3 szoba
36 m²
XV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XV. kerület

98 M Ft
4 szoba
115 m²
XV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XV. kerület

109 M Ft
3 szoba
82 m²
XV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XV. kerület

109 M Ft
3 szoba
82 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

195 M Ft
4 + 1 szoba
130 m²
XV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XV. kerület

109 M Ft
3 szoba
82 m²
XV. kerület, Rákospalota, Lukácsy Sándor utca
Eladó ikerház

Budapest, XV. kerület

135 M Ft
4 szoba
151 m²
XV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XV. kerület