BAM Living

Eladó ikerház
Budapest, XV. kerület

+ 7 kép 1/10
70 000 000 Ft70 M Ft 1 346 154 Ft/m2
1 + 1 szoba
52 m²
építés éve:1965

Részletes adatok

Telekméret: 215 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 230
Tecnocasa - Imobiliare Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

XV. KERÜLETBEN: RÁKOSPALOTÁN, KERTVÁROSI CSENDES MELLÉKUTCÁBAN, 2 SZOBÁS, 42 M2, JÓ ÁLLAPOTÚ IKERHÁZ, 215 M2 TELEKKEL, WELLNES ÉS GRILL HELYISÉGGEL, AUTÓBEÁLLÓVAL.

AZ IKERHÁZ JELLEMZŐI:

Jelenleg egy tágas nappali, konyha, étkező, fürdőszoba áll rendelkezésre. Eredetileg nappali, 2 szoba volt kialakítva, igény esetén könnyen visszaalakítható.

2018-ban volt egy teljes körű felújítás, a tető is ekkor lett cserélve, az épület kívülről 10 cm-es szürke grafitos szigetelést kapott. A teljes víz-, villany, csatornahálózat (az udvaron is az órától) is fel lett újítva. Új 5 cm-es aljzatszigetelés, új műanyag, hőszigetelt nyílászárók lettek beszerelve. A helyiségekben kenhető textil tapéta került fel és új burkolatok. A fűtést infrapaneles padlófűtés és egy inverteres hűtő-fűtő klíma biztosítja.

A ház mögött egy wellness és grillezőként funkcionáló épület kapott helyet, melynek teljes felszerelése a jakuzzival a vételár részét képezi.

Autóbeállási lehetőség adott, a kert nagyon szépen karban tartott, rendezett.

FINANSZÍROZÁS:

Az ingatlan hitelre is megvásárolható. Bankfüggetlen tanácsadóink, az ország összes pénzintézete közül gyorsan és gördülékenyen találja meg az Önnek legmegfelelőbb konstrukciót, egyedi kedvezményekkel. A hitel közvetítés díjmentes.

Várjuk hívását munkanapokon 09:00-18:00 között.

A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek.

Amennyiben eladná saját ingatlanát, több mint 16 éve működő, kifejezetten a kerületre szakosodott irodánktól, INGYENES ÉRTÉKBECSLÉST kérhet.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

2 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budapest m² ár
1346 e Ft
1168 e Ft -15%
Ennek az ára
Budapest átlagár
70 M Ft m Ft
64.3 m Ft -9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XV. kerület

79 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
XV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XV. kerület

99 M Ft
1 + 2 szoba
83 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

97.9 M Ft
3 szoba
79 m²
XV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XV. kerület

99 M Ft
3 szoba
83 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
XV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XV. kerület

285 M Ft
6 szoba
174 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

79 M Ft
2 szoba
50 m²
XV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XV. kerület

95 M Ft
4 szoba
135 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
XV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XV. kerület

109 M Ft
3 szoba
82 m²
XX. kerület, Gubacsipuszta
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

45 M Ft
2 szoba
65 m²
XV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XV. kerület

109 M Ft
3 szoba
82 m²
XV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XV. kerület

109 M Ft
3 szoba
82 m²
XV. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XV. kerület

299 M Ft
6 szoba
174 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

40 M Ft
1 szoba
28 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

108 M Ft
3 + 1 szoba
108 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

83.9 M Ft
2 szoba
109 m²
XV. kerület