Oasis Residence

Eladó sorház
Budapest, XIII. kerület

+ 11 kép 1/14
185 000 000 Ft185 M Ft 1 456 693 Ft/m2
5 szoba
127 m²
építés éve:1965

Részletes adatok

Telekméret: 350 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 283
Tecnocasa - La Casa di Vác Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó sorház leírása

Eladó Budapesten, a Menyasszony utcában egy jó állapotú, azonnal költözhető sorház, csendes, nyugodt környezetben. Az ingatlan ideális választás mindazok számára, akik kertvárosias hangulatban szeretnének élni, mégis fontos számukra a kiváló közlekedés és infrastruktúra.

A ház praktikus és tágas elosztású: a földszinten előszoba, közlekedő, konyha, étkező, két szoba, valamint három fürdőszoba található, míg az emeleten további három szoba biztosít kényelmes életteret akár nagyobb család számára is. A világos, jól kihasználható terek kellemes otthonérzetet nyújtanak.

A fűtésről korszerű kondenzációs gázkazán gondoskodik, amelyet hűtő-fűtő klíma egészít ki, így minden évszakban biztosított a komfort. A nyílászárók új, dupla műanyag thermo ablakokra lettek cserélve, a villamoshálózat felújítása pedig már megtörtént, így műszakilag is megbízható állapotú az ingatlan.

A házhoz egy 370 nm-es kert tartozik, amely ideális pihenésre, kikapcsolódásra vagy családi programokra. A telken fedett autóbeálló is helyet kapott, így a parkolás kényelmesen megoldott. Az ingatlan észak-nyugati fekvésű, míg a kert keleti tájolású, ennek köszönhetően a ház egész nap világos, napfényes tereket kínál.

Az infrastruktúra kiváló: mindössze 5 perc sétán belül elérhetők a busz- és villamosmegállók, így a város bármely pontja könnyedén megközelíthető.

Kérdésével, illetve megtekintési szándékával keresse irodánkat, amennyiben hitelre lenne szüksége, profi hitelközvetítő kollegáink díjmentesen állnak rendelkezésükre.

Amennyiben eladásra lenne szüksége új ingatlanjának megvásárlásához, irodánk ingyenes értékbecslést vállal.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 11.

5 szobás sorházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budapest m² ár
1457 e Ft
1148 e Ft -27%
Ennek az ára
Budapest átlagár
185 M Ft m Ft
179.5 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

50 M Ft
2 szoba
51 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

99 M Ft
2 szoba
60 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

329 M Ft
7 szoba
273 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Marina Parton eladó VENDÉGLÁTÓHELY
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

196 M Ft
103 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút 20
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

75 M Ft
202 m²
V. kerület
Eladó családi ház

Budapest, V. kerület

2068.29 M Ft
50 szoba
1391 m²
XI. kerület, Örsöd, 1112
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

286 M Ft
3 + 1 szoba
95 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

90 M Ft
2 szoba
50 m²
II. kerület, Törökvész, Lepke utca
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

0.58 M Ft
3 szoba
86 m²
XVI. kerület
Eladó sorház

Budapest, XVI. kerület

33.9 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Őr
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

82 M Ft
2 szoba
81 m²
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

196 M Ft
103 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

76.8 M Ft
2 szoba
48 m²
VIII. kerület, Budapest VIII. kerület, Baross utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

82 M Ft
2 szoba
75 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület