Astora Art House

Eladó garázs
Tatabánya

+ 5 kép 1/8
8 900 000 Ft8.9 M Ft 556 250 Ft/m2
16 m²
építés éve:2003

Részletes adatok

Telekméret: 16 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

Hitelösszeg 10 millió Ft
Futamidő 20 év
Induló törlesztőrészlet 67 508 Ft
Törlesztőrészlet a 13. hónaptól 86 071 Ft
THM 8,6 %

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.

    Részletes kalkuláció
    +36 20 284
    Ágoston Vivien
    Központi Ingatlanközvetítő Iroda Kft.

    Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó garázs leírása

    A Központi Ingatlanközvetítő Iroda kínálatában eladó garázs Tatabányán.
    A garázs Dózsakertben a Millennium lakópark mögött lévő garázssoron található, 16 m2-es, sátortetős.
    Jöjjön el, nézze meg, és tegye meg ajánlatát!
    További információért forduljon irodánkhoz bizalommal!

    KÖZPONTI INGATLANKÖZVETÍTŐ IRODA
    ügyvédi háttérrel, energetikai tanúsító,
    független banki ügyintéző ajánlásával
    SEGÍT, HOGY ELKELJEN RÉGI / MEGLEGYEN ÚJ OTTHONA

    Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

    Garázsok ára Tatabányán

    Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli garázsok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

    Ennek a m² ára
    Tatabánya m² ár
    556 e Ft
    454 e Ft -22%
    Ennek az ára
    Tatabánya átlagár
    8.9 M Ft m Ft
    8.1 m Ft -10%

    Az ingatlan elhelyezkedése

    Cím: Tatabánya

    Eladó ingatlanok a környékről

    Tatabánya
    Eladó garázs

    Tatabánya

    9.49 M Ft
    18 m²
    Tatabánya
    Eladó garázs

    Tatabánya

    11 M Ft
    18 m²
    Tatabánya
    Eladó garázs

    Tatabánya

    8.5 M Ft
    20 m²
    Tatabánya
    Eladó garázs

    Tatabánya

    5.25 M Ft
    18 m²
    18 m²
    Tata
    Eladó garázs

    Tata

    14.9 M Ft
    15 m²
    Tatabánya
    Eladó garázs

    Tatabánya

    8.59 M Ft
    23 m²
    Komárom, Vállalkozók 12
    Eladó garázs

    Komárom

    5.5 M Ft
    12 m²
    Tatabánya
    Eladó garázs

    Tatabánya

    5.6 M Ft
    18 m²
    18 m²
    Tatabánya
    Eladó garázs

    Tatabánya

    5.25 M Ft
    18 m²
    18 m²
    Esztergom
    Eladó garázs

    Esztergom

    3.8 M Ft
    14 m²
    Tatabánya
    Eladó garázs

    Tatabánya

    9.2 M Ft
    1 szoba
    13 m²
    Tatabánya
    Eladó garázs

    Tatabánya

    11 M Ft
    18 m²
    Tatabánya
    Eladó panellakás

    Tatabánya

    42.99 M Ft
    3 szoba
    53 m²
    Komárom
    Eladó garázs

    Komárom

    3.68 M Ft
    22 m²
    Tatabánya
    Eladó garázs

    Tatabánya

    11.8 M Ft
    19 m²
    Tatabánya
    Eladó garázs

    Tatabánya

    9.2 M Ft
    1 szoba
    13 m²
    Tatabánya
    Eladó garázs

    Tatabánya

    7.49 M Ft
    22 m²
    22 m²
    Tatabánya
    Eladó garázs

    Tatabánya

    10.1 M Ft
    20 m²
    Komárom
    Eladó garázs

    Komárom