NapForrás 20 - Buda

Eladó garázs
Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep

+ 1 kép 1/4
5 500 000 Ft5.5 M Ft 343 750 Ft/m2
16 m²

Részletes adatok

Állapot:
Parkolás: Garázs
Közmű: Villany
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

Hitelösszeg 10 millió Ft
Futamidő 20 év
Induló törlesztőrészlet 67 508 Ft
Törlesztőrészlet a 13. hónaptól 86 071 Ft
THM 8,6 %

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.

    Részletes kalkuláció
    +36 30 227
    Németh József
    Expresshouse

    Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó garázs leírása

    Tatabányán, a Gál István lakótelepen, a vasút melletti garázssoron, eladó egy 16 m2-es, felújított garázs. A tetőt szigetelték, frissen festett belső, rendezett ajtó, villany van. Biztonságos, közkedvelt hely, saját helyrajzi szám, beton szerkezet. Amennyiben felkeltette az ingatlan az érdeklődését, további információért kérem, hívjon bizalommal 30/2272575!

    Hirdetés feltöltve: 2024. 03. 11. Utoljára módosítva: 2026. 04. 12.

    Garázsok ára Tatabányán

    Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli garázsok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

    Ennek a m² ára
    Tatabánya m² ár
    344 e Ft
    444 e Ft 23%
    Ennek az ára
    Tatabánya átlagár
    5.5 M Ft m Ft
    8 m Ft 32%

    Az ingatlan elhelyezkedése

    Cím: Tatabánya, Gál István lakótelep, Gál István lakótelep

    Eladó ingatlanok a környékről

    Dorog
    Eladó garázs

    Dorog

    10 M Ft
    18 m²
    Tatabánya
    Eladó garázs

    Tatabánya

    8.9 M Ft
    16 m²
    16 m²
    Komárom, Bem józsef 7
    Eladó garázs

    Komárom

    5 M Ft
    13 m²
    Tatabánya
    Eladó garázs

    Tatabánya

    11 M Ft
    18 m²
    Tatabánya
    Eladó garázs

    Tatabánya

    11 M Ft
    18 m²
    Tatabánya
    Eladó garázs

    Tatabánya

    11 M Ft
    18 m²
    Tatabánya
    Eladó garázs

    Tatabánya

    8.5 M Ft
    20 m²
    Tatabánya
    Eladó garázs

    Tatabánya

    8.9 M Ft
    16 m²
    16 m²
    Esztergom
    Eladó garázs

    Esztergom

    3.8 M Ft
    14 m²
    Tatabánya
    Eladó garázs

    Tatabánya

    9.2 M Ft
    1 szoba
    13 m²
    Tatabánya
    Eladó garázs

    Tatabánya

    8.5 M Ft
    20 m²
    Tatabánya
    Eladó garázs

    Tatabánya

    9.2 M Ft
    1 szoba
    13 m²
    Dorog
    Eladó garázs

    Dorog

    10 M Ft
    20 m²
    20 m²
    Tatabánya
    Eladó garázs

    Tatabánya

    6.9 M Ft
    18 m²
    Komárom, Vállalkozók 12
    Eladó garázs

    Komárom

    5.5 M Ft
    12 m²
    Komárom
    Eladó garázs

    Komárom

    3.68 M Ft
    22 m²
    Ács, Ady Endre u
    Eladó családi ház

    Ács

    43.9 M Ft
    3 szoba
    112 m²
    Tata
    Eladó garázs

    Tata

    8.5 M Ft
    16 m²
    Tatabánya
    Eladó garázs