Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Vác

+ 8 kép 1/11
79 000 000 Ft79 M Ft 790 000 Ft/m2
3 szoba
100 m²
építés éve:1930

Részletes adatok

Telekméret: 247 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3627999219
Galbavi Edina
Duna House - Vác

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

BELVÁROSI INGATLAN VÁCON A POSTA-PARKBAN!

Vácon, a központban eladó egy 3 szobás, 100 m2 nagyságú, teljes közművel rendelkező felújítandó lakóház. Az ingatlan az 1930-as években épült téglából. A tető az 1990-es években felújításra került. Belső udvara is sok lehetőséget kínál, amely esztétikai rendezés után kellemes, hangulatos élettér lehet. A fedett kapualjban kialakításra került egy személyautó részére alkalmas kocsibeálló.

Az ingatlan Vác belvárosában, igen frekventált helyen, a Posta-parkban fekszik. Rendkívül jó infrastruktúrája, a telekingatlan adottságai és a környezeti feltételek magas értéket képviselnek. A tartósan elérhető éves hozamértéke rendkívül magas. Bármilyen vállalkozásra, illetve bérbeadásra alkalmas (pl: ügyvédi iroda, orvosi rendelő, óvoda, bölcsőde, stb...) Az értéke stabil és folyamatosan növekszik, így tökéletes választás mindazoknak, akik nemcsak a belvárosi kényelmes életet, de a hosszú távú befektetési potenciált is keresik.

Kérdéseivel bátran keressen, örömmel mutatom hétvégén is!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Vácon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vác m² ár
790 e Ft
876 e Ft 10%
Ennek az ára
Vác átlagár
79 M Ft m Ft
66.1 m Ft -19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Vác

Eladó családi házak a környékről

Vác
Eladó családi ház

Vác

92 M Ft
4 szoba
151 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Vác
Eladó családi ház

Vác

49.9 M Ft
3 szoba
74 m²
Vác
Eladó családi ház

Vác

104.99 M Ft
6 szoba
142 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Vác
Eladó családi ház

Vác

159 M Ft
5 + 1 szoba
190 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Vác
Eladó családi ház

Vác

29.5 M Ft
3 szoba
45 m²
Vác
Eladó családi ház

Vác

130 M Ft
6 szoba
179 m²
Vác
Eladó családi ház

Vác

155 M Ft
6 szoba
221 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Vác
Eladó családi ház

Vác

299 M Ft
4 szoba
312 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Vác, Deákvár-Törökhegy, Felső Törökhegy út
Eladó családi ház

Vác

89 M Ft
4 szoba
151 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Budakeszi, Makkosmária