Astora Art House

Eladó családi ház
Üröm

+ 9 kép 1/12
239 900 000 Ft239.9 M Ft 1 332 778 Ft/m2
4 szoba
180 m²

Részletes adatok

Telekméret: 594 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 272
Metykó András
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

MindenBenneVan- Eladó panorámás Családi ház Ürömön RENGETEG extrával tavaszi átadással – A Családi Ingatlan gazdag kínálatában!

Eladó egy ÚJÉPÍTÉSŰ 163 m2 lakóterületű, nappali+3 szobás, ÚJÉPÍTÉSŰ családi HÁZ Rengeteg extrával Ürömön 594 m2-es telek területtel és garázzsal, valamint egy különálló 60 m2-es! közművekkel ellátott faházzal, ami alkalmas hobbiszobának, buliháznak, vendégháznak egyaránt. A jól átgondolt alaprajzi elrendezésnek köszönhetően világos nagy terek alakulnak ki és mindennek megtaláljuk a helyét!

Üröm kedvelt csendes családi házas részén épülő panorámás családi ház minden korosztály részére tökéletes választás.

Az eladó Újépítésű családi ház Üröm főbb jellemzői:
• Nappali + 3 hálószoba( igény esetén +1 szoba kialakítható), dupla fürdőszoba, gardrób, nagy fedett terasz
• Garázs, kocsibeálló, 2 db tároló (20 m2 + 10m2)

Az eladó Újépítésű családi ház Üröm főbb műszaki jellemzői:

• kiváló műszaki-és energetikai paraméterek
• 30cm téglafalazat+ 15 cm külső szigetelés
• Hőszivattyús padlófűtés, mennyezet hűtés és használati melegvíz előállítás
• 25 cm tető hőszigetelés, cserépfedés
• műanyag kívül-belül színezett ablakok, 3 rétegű üvegezéssel
• Elektromos alumínium redőnyök
• biztonsági bejárati ajtó
• választható burkolatok és szaniterek
• választható belső ajtók
• riasztó becsövezése
• minden szobában kábel a tv-nek és internetnek
• „H” tarifa előkészítés
• napelemrendszer előkészítés
• járda és kerítés
• kerti csap, durva tereprendezés + 20 cm kertészeti talajfeltöltés
• 6,3 m3-es beépített vízgyűjtő ( a kert locsolására kiválóan alkalmas)
• kulcsrakész, 2026. II. negyedévi átadás

Már csak a burkolatokat kell kiválasztania, a kivitelező referenciaépítkezései megtekinthetők!

Az eladó Újépítésű családi ház környezete:
• zöld környezet
• aszfaltos út
• panoráma
• busz-, bevásárlás séta távolságban

Az eladó Újépítésű családi ház Üröm további fontos előnyei:

• Megbízható kivitelező, a belső alaprajz még módosítható

Hitelügyintézésben független kollégánk tud segítséget nyújtani.

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Ürömön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Üröm m² ár
1333 e Ft
755 e Ft -77%
Ennek az ára
Üröm átlagár
239.9 M Ft m Ft
143.3 m Ft -67%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Üröm

Eladó családi házak a környékről

Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

104 M Ft
5 + 1 szoba
240 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

149.9 M Ft
6 szoba
108 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

280 M Ft
5 szoba
170 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

250 M Ft
7 szoba
185 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

229 M Ft
5 szoba
236 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

350 M Ft
9 szoba
427 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

179 M Ft
8 szoba
219 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Üröm, Rákóczi Ferenc utca
Eladó családi ház

Üröm

154.85 M Ft
8 szoba
0 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

399 M Ft
6 szoba
514 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

259.9 M Ft
9 szoba
384 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

699 M Ft
7 szoba
450 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

199.9 M Ft
6 szoba
188 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Újhartyán
Eladó családi ház

Újhartyán

59.9 M Ft
4 szoba
75 m²
Sződ
Eladó családi ház

Sződ

116 M Ft
5 szoba
136 m²
Egerbakta
Eladó családi ház

Egerbakta

43.9 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Kisapáti