BAM Living

Eladó családi ház
Üröm, földszint

325 000 000 Ft325 M Ft 1 250 000 Ft/m2
4 szoba
260 m²
földszint
építés éve:2003

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 1130 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 456
Kovács Ibolya
IBRED INGATLAN - A budai hegyvidék ingatlanközvetítője 1992 óta

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Ürömön, a III. kerület határán, Rókahegyen, 275nm hasznos alapterületű családi ház eladó!
A nagy belmagassággal rendelkező ingatlan az enyhén lejtős telken helyezkedik el, melynek 2 bejárata van, 2003-ban épült.
A lakószinten amerikai konyhás nappali kamrával, 3 hálószoba, 3 fürdő és külön mosdó lett kialakítva.
A nappaliból a részben fedett 30 nm-es teraszra jutunk, ahonnan tovább lépve a gyönyörű növényekkel beültetett kertben hallgathatjuk a madárcsicsergést.
A szülői háló saját fürdővel, nagyméretű gardróbbal, masszázs káddal rendelkezik, ahonnan a finn szauna és kondi terem is elérhető.
Az alsó szinten mosó/ szárító helyiség (ablakos), és új kazán található.
A garázsban 2/3 autó fér el kényelmesen, előtte további autók parkolása biztosított.
A nappaliban beépített kandalló tovább növeli a komfortérzetet.
Padlófűtés és falfűtés adja a megfelelő hőmérsékletet, melyhez hűtő/fűtő klíma társul.
A felújítás folyamatos, Wiessman kazáncsere burkolatok, LED lámpatestek.
A kertben kemence, fedett sütő lett kiépítve, valamint süllyesztett medence vízforgatóval.

A kert öntözéséhez a 13 köbméteres beton víztároló tartály van a föld alá helyezve a csapadékvíz összegyűjtésére, a falfűtő rendszer a tartályban levő hidegvíz áramoltatásával nyáron falhűtésre is alkalmazható, vízlágyító berendezés is beszerelt.

Az épület modern építőanyagokból készült, 50 cm vastagságú égetett kerámia tartófalak, kívülről Nikecell hőszigeteléssel ellátott, a tetőszerkezet kezelt faszerkezetű, betoncserép fedésű. A 2018 évben lezajlott felújítás során a terasz új burkolatot kapott, Viessman kondenzációs kazán került beszerelésre, valamint lámpatestek lettek telepítve.

A medence vizének fűtését napelem biztosítja. A ház fűtését padló - és falfűtésen keresztül a gázkazán végzi, valamint a plafonba épített Toshiba befúvórendszerű légkondicionáló berendezések fűtésre- és hűtésre is alkalmasak.

Az épület zsákutca végén, erdő mellett található, mégis közel a városhoz, biztonságos környezetben.
Kiválóan alkalmas családoknak, baráti összejövetelekre.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

4 szobás családi házak ára Ürömön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Üröm m² ár
1250 e Ft
755 e Ft -66%
Ennek az ára
Üröm átlagár
325 M Ft m Ft
143.3 m Ft -127%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Üröm, földszint

Eladó családi házak a környékről

Üröm
Eladó családi ház

Üröm

104 M Ft
5 + 1 szoba
240 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

399 M Ft
6 szoba
514 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Üröm, Rákóczi Ferenc utca
Eladó családi ház

Üröm

154.85 M Ft
8 szoba
0 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

379 M Ft
5 szoba
225 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

149.9 M Ft
6 szoba
108 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

229 M Ft
5 szoba
236 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

179 M Ft
8 szoba
219 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

239.9 M Ft
4 szoba
180 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

280 M Ft
5 szoba
170 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

229 M Ft
5 szoba
266 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

449.9 M Ft
6 szoba
783 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Üröm
Eladó családi ház

Üröm

138 M Ft
4 szoba
170 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Nagykáta
Eladó családi ház