City Pearl

Eladó családi ház
Törtel

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 10 kép 1/13
5 900 000 Ft5.9 M Ft 131 111 Ft/m2
2 szoba
45 m²
építés éve:1950

Részletes adatok

Telekméret: 1039 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

Hitelösszeg 10 millió Ft
Futamidő 20 év
Induló törlesztőrészlet 67 508 Ft
Törlesztőrészlet a 13. hónaptól 86 071 Ft
THM 8,6 %

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.

    Részletes kalkuláció
    +36 70 465
    Kozmané Zsiros Krisztina
    referens

    Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

    Megvételre kínálok egy 1,5 szobás családi házat Törtelen.
    Az ingatlan főbb jellemzői:

    - vályog falazat
    - cserép fedés
    - 43,5 m2 hasznos alapterület
    - telek 1039 m2
    - villany, víz, csatorna bekötve
    - gáz az utcán
    - 15 m2 új építésű tégla épület tárolásra vagy külön lakócélra is alkalmas lehet

    Ha hirdetésem felkeltette figyelmét, keressen bizalommal! Nézzük meg együtt!
    A hirdetésben szereplő információk a megbízótól kapott adatok alapján készültek, pontosságukért felelősséget nem vállalunk!
    Irodánkban teljes körű ügyintézéssel, ingyenes és bankfüggetlen hitelközvetítéssel várjuk!

    Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

    2 szobás családi házak ára Törtelen

    Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

    Ennek a m² ára
    Törtel m² ár
    131 e Ft
    335 e Ft 61%
    Ennek az ára
    Törtel átlagár
    5.9 M Ft m Ft
    22.8 m Ft 74%

    Az ingatlan elhelyezkedése

    Cím: Törtel

    Eladó családi házak a környékről

    Törtel
    Eladó családi ház

    Törtel

    32 M Ft
    2 szoba
    67 m²
    Törtel
    Eladó családi ház

    Törtel

    28.5 M Ft
    5 szoba
    175 m²
    Tápiógyörgye
    Eladó családi ház

    Tápiógyörgye

    19.9 M Ft
    3 szoba
    65 m²
    Törtel
    Eladó családi ház

    Törtel

    28.5 M Ft
    5 szoba
    175 m²
    Tápiószele
    Eladó családi ház

    Tápiószele

    32.9 M Ft
    4 szoba
    200 m²
    Budakeszi, Makkosmária
    Eladó családi ház

    Budakeszi

    100 M Ft
    1 szoba
    10 m²
    Törtel
    Eladó családi ház

    Törtel

    16.5 M Ft
    2 szoba
    46 m²
    Dunakeszi
    Eladó családi ház

    Dunakeszi

    250 M Ft
    4 szoba
    180 m²
    Törtel
    Eladó családi ház

    Törtel

    39 M Ft
    1 + 1 szoba
    118 m²
    Törtel
    Eladó családi ház

    Törtel

    44.9 M Ft
    2 szoba
    80 m²
    Törtel
    Eladó családi ház

    Törtel

    65 M Ft
    4 szoba
    91 m²
    Törtel
    Eladó családi ház

    Törtel

    59.9 M Ft
    4 szoba
    180 m²
    Tápiószele
    Eladó családi ház

    Tápiószele

    37.9 M Ft
    4 szoba
    141 m²
    Törtel
    Eladó családi ház

    Törtel

    24 M Ft
    3 szoba
    70 m²
    Törtel
    Eladó családi ház

    Törtel

    70.5 M Ft
    3 szoba
    103 m²
    Tápiószentmárton
    Eladó családi ház

    Tápiószentmárton

    7.9 M Ft
    2 + 1 szoba
    86 m²
    Remeteszőlős
    Eladó családi ház

    Remeteszőlős

    399.9 M Ft
    5 + 2 szoba
    260 m²
    Törtel
    Eladó családi ház

    Törtel

    69.1 M Ft
    3 szoba
    102 m²
    Törtel
    Eladó családi ház

    Törtel

    43 M Ft
    5 szoba
    150 m²
    Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget