BAM Living

Eladó családi ház
Törtel

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 7 kép 1/10
44 900 000 Ft44.9 M Ft 561 250 Ft/m2
2 szoba
80 m²

Részletes adatok

Telekméret: 3200 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV, Telefon
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 478
Fedél Ingatlaniroda
Fedél Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Megvételre kínáljuk Törtel közvetlen központjában, frekventált helyen elhelyezkedő 80m2-es összkomfortos családi házat.
Az ingatlanben előszoba, konyha, étkező-nappali, két hálószoba található.
A ház melegét és melegvíz ellátását gáz cirkó biztosítja lapradiátoros hőleadással, illetve kandalló is rendelkezésre áll.
Az ingatlan 5 éve felújításon esett át ahol a hideg és melegburkolatok cseréje illetve a fürdőszoba korszerűsítése is megtörtént.
A nyílászárók az egész épületen cserélve lettek, műanyag hőszigeteltek.
Az udvari részen 50m2-es tégla melléképület és pince található.
Az ingatlanhoz tartozó telek 3200m2, melyen kertöntözéshez fúrt kút biztosított.
Központi fekvéséből eredően óvoda, iskola, Önkormányzat, bevásárlási lehetőség két perces sétával elérhető.
Amennyiben felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

2 szobás családi házak ára Törtelen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Törtel m² ár
561 e Ft
465 e Ft -21%
Ennek az ára
Törtel átlagár
44.9 M Ft m Ft
51.3 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Törtel

Eladó családi házak a környékről

Törtel
Eladó családi ház

Törtel

24 M Ft
3 szoba
70 m²
Törtel, Ceglédi út
Eladó családi ház

Törtel

61.3 M Ft
3 szoba
91 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

13.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

70.5 M Ft
3 szoba
103 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

29 M Ft
4 szoba
102 m²
Törtel, Kőrösi út 101
Eladó családi ház

Törtel

22.21 M Ft
2 szoba
117 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

13.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

13.2 M Ft
3 szoba
47 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

43 M Ft
5 szoba
150 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

28.5 M Ft
5 szoba
175 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

16.5 M Ft
2 szoba
46 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

28.5 M Ft
5 szoba
175 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Kerepes