Astora Art House

Eladó családi ház
Törtel

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 4 kép 1/7
13 200 000 Ft13.2 M Ft 280 851 Ft/m2
3 szoba
47 m²
építés éve:1975

Részletes adatok

Telekméret: 651 m2
Fűtés: Elektromos
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Kovács-Nagy Zsófia
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Törtelen főúthoz közeli családi ház!

Főbb jellemzők:
- telek 651 nm
- nettó lakótér 47 nm
- 2,5 szobás
- csatorna, vezetékes víz
- fűtése padlófűtés, elektromos fűtőpanel, kályha
- cseréptető
- klíma (5,3 kW)
Csendes, nyugodt környék.
Ha hirdetésem felkeltette figyelmét, hívjon bizalommal! Nézzük meg együtt!

A hirdetésben szereplő információk a megbízótól kapott adatok alapján készültek,
pontosságukért felelősséget nem vállalunk! Irodánkban teljes körű ügyintézéssel,
ingyenes, bankfüggetlen hiteltanácsadással várjuk!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás családi házak ára Törtelen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Törtel m² ár
281 e Ft
519 e Ft 46%
Ennek az ára
Törtel átlagár
13.2 M Ft m Ft
39.1 m Ft 66%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Törtel

Eladó családi házak a környékről

Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

32 M Ft
2 szoba
67 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

59.9 M Ft
4 szoba
180 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

28.5 M Ft
5 szoba
175 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

24.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

43 M Ft
5 szoba
150 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

59.9 M Ft
4 szoba
180 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

24 M Ft
3 szoba
70 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

29 M Ft
4 szoba
102 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Törtel, Nincs utca
Eladó családi ház

Törtel

13.8 M Ft
4 + 1 szoba
134 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

24 M Ft
3 szoba
70 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel

65 M Ft
4 szoba
91 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Törtel
Eladó családi ház

Törtel