Oasis Residence

Eladó családi ház
Tolna

+ 17 kép 1/20
36 500 000 Ft36.5 M Ft 304 167 Ft/m2
3 szoba
120 m²
építés éve:1950

Részletes adatok

Telekméret: 266 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3674769703
Domokosné Andrea
Duna House - Szekszárd

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Tolnán a városközpontban egy 120 m2-es családi házat kínálok eladásra. A 266 m2-es telken fekvő lakóházban 3 szoba, étkező+konyha, nagy fürdőszoba+wc, előtér  és egy külön wc kapott helyet. Az ingatlan vegyes falazattal, új lemez tetővel, műanyag nyílászárókkal és gáz központi fűtéssel rendelkezik. A villany- és vízvezeték a konyhában és a fürdőszobában cserélve lett. A szobákban laminált parketta található a többi helység járólappal van ellátva. A pincelejárat a ház  előteréből közelíthető meg.  Fedett kocsibeálló  az udvarban megtalálható.
Az ingatlan azonnal birtokba vehető! 
Tolna város Szekszárdtól mindössze 10 km-re található, az M6 autópályának köszönhetően Budapest autóval mindössze 1 óra,, az  M9 autóúton negyed óra alatt Bács-Kiskun vármegyét is elérhetjük. A településen több iskola, óvoda, bölcsőde, bolt, pénzintézet, orvosi rendelő és gimnázium is megtalálható.
Amennyiben felkeltettem érdeklődését hívjon!

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás családi házak ára Tolnán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tolna m² ár
304 e Ft
364 e Ft 16%
Ennek az ára
Tolna átlagár
36.5 M Ft m Ft
36.3 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tolna

Eladó családi házak a környékről

Tolna
Eladó családi ház

Tolna

37 M Ft
3 szoba
100 m²
Sióagárd
Eladó családi ház

Sióagárd

180 M Ft
4 szoba
300 m²
Tolna
Eladó családi ház

Tolna

24.5 M Ft
3 szoba
64 m²
Bölcske
Eladó családi ház

Bölcske

49.999 M Ft
2 szoba
120 m²
Paks
Eladó családi ház

Paks

20 M Ft
3 szoba
88 m²
Tolna, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Tolna

17.6 M Ft
2 szoba
60 m²
Tolna
Eladó családi ház

Tolna

41.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Tolna
Eladó családi ház

Tolna

14.4 M Ft
2 szoba
74 m²
Tamási
Eladó családi ház

Tamási

41 M Ft
4 + 2 szoba
150 m²
Tolna
Eladó családi ház

Tolna

32.5 M Ft
3 szoba
117 m²
Dunaföldvár
Eladó családi ház

Dunaföldvár

53 M Ft
2 + 1 szoba
118 m²
Tolna
Eladó családi ház

Tolna

37 M Ft
4 szoba
110 m²
Paks
Eladó családi ház

Paks

60 M Ft
4 szoba
120 m²
Bátaszék, Deák Ferenc utca
Eladó családi ház

Bátaszék

40 M Ft
8 szoba
271 m²
Tolna
Eladó családi ház

Tolna

32.5 M Ft
3 szoba
117 m²
Tolna, Lehel utca
Eladó családi ház

Tolna

36 M Ft
3 szoba
100 m²
Tolna
Eladó családi ház

Tolna

32.5 M Ft
3 szoba
112 m²
Tolna
Eladó családi ház

Tolna

32.5 M Ft
3 szoba
117 m²
Tolna
Eladó családi ház

Tolna

45 M Ft
3 szoba
75 m²
Tamási
Eladó családi ház

Tamási

95 M Ft
6 + 1 szoba
180 m²
Paks
Eladó családi ház

Paks

65 M Ft
4 szoba
159 m²
Paks
Eladó családi ház

Paks

11.9 M Ft
1 szoba
45 m²
Nagyszokoly
Eladó családi ház

Nagyszokoly

14.5 M Ft
3 szoba
80 m²
Dunaszentgyörgy
Eladó családi ház