River Life

Eladó családi ház
Tatabánya

+ 7 kép 1/10
26 499 000 Ft26.499 M Ft 72 799 Ft/m2
2 szoba
364 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 364 m2
Fűtés: Elektromos
Parkolás: Garázs, Kocsibeálló
Közmű: Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Fekete Ádám
Rock Home Tatabánya

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Tatabánya egyik legkedveltebb, csendes és természetközeli részén, Síkvölgyön kínálunk megvételre egy kivételes hangulatú ingatlant, amely tökéletes választás magáncélra és befektetésnek egyaránt.

A 364 nm-es, gondozható méretű telken egy 23,4 nm-es ház található. Víz, villany és emésztővel ellátott így azonnal használható. A környezet nyugalma és zöldövezeti jellege ideális hétvégi háznak, pihenőingatlannak, de rövid- vagy hosszú távú kiadásra is kiváló lehetőség.

Amitől igazán értékes:

Csendes, forgalomtól mentes környezet – egyre keresettebb lokáció
Hangulatos kerti kiülő, ahol megáll az idő
Külön tároló egység – praktikus megoldás
Térkövezett gépkocsibeálló 2 autó számára
Jól alakítható telek, továbbfejlesztési potenciállal
Nyaraló ami hitelképes

Befektetők figyelmébe:
Síkvölgy népszerűsége folyamatosan növekszik, az ilyen jellegű, közművesített ingatlanok értékállóak és jól hasznosíthatók. Ideális lehet vendégháznak, nyaralónak vagy akár későbbi bővítés alapjául.

Ez az ingatlan nem csupán egy vásárlás – egy lehetőség a nyugodt életre és biztos befektetésre.
Keressen bizalommal, és nézze meg személyesen, mit adhat Önnek ez a hely.
Hitelügyintézés kapcsán is állok rendelkezésére.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Tatabányán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tatabánya m² ár
73 e Ft
634 e Ft 89%
Ennek az ára
Tatabánya átlagár
26.499 M Ft m Ft
46.4 m Ft 43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tatabánya

Eladó családi házak a környékről

Tatabánya, 6-os telep, Gábor Áron utca
Eladó családi ház

Tatabánya

67 M Ft
4 + 1 szoba
300 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

180 M Ft
8 szoba
510 m²
Tatabánya, Felsőgalla, Réce
Eladó családi ház

Tatabánya

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
130 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

128 M Ft
6 szoba
240 m²
Nyergesújfalu
Eladó családi ház

Nyergesújfalu

59.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

43.697 M Ft
2 szoba
50 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

140 M Ft
5 szoba
150 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

84.99 M Ft
2 szoba
91 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

14.5 M Ft
2 szoba
49 m²
Oroszlány
Eladó családi ház

Oroszlány

55.99 M Ft
5 szoba
163 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

104.9 M Ft
4 szoba
110 m²
Tatabánya, Újtelep
Eladó családi ház

Tatabánya

30 M Ft
2 szoba
51 m²
Oroszlány
Eladó családi ház

Oroszlány

360 M Ft
27 szoba
478 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

95 M Ft
10 + 4 szoba
150 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

98 M Ft
4 szoba
90 m²
Nagyigmánd
Eladó családi ház

Nagyigmánd

129 M Ft
4 + 1 szoba
163 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

180 M Ft
8 szoba
510 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

36.237 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Kesztölc
Eladó családi ház

Kesztölc

129.9 M Ft
8 szoba
210 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

132 M Ft
5 szoba
180 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya