Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Tata, földszint

60 000 000 Ft60 M Ft 750 000 Ft/m2
2 + 2 szoba
80 m²
földszint
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 450 m2
Fűtés: Héra
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Félkomfortos
Energetikai besorolás: H

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 250
Békefi Andrea
KOMPLEX INGATLAN

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Komplex Ingatlan eladásra kínál egy felújítandó családi házat Tatán, a Remeteség városrészben!
Idilli, erdős környezetben kínálunk megvételre egy 80 m²-es háromszintes családi házat, hatalmas garázzsal a ház alatt, 450 m²-es telken. Az ingatlan az 1980-as években épült téglából, palatetővel, és jelenlegi állapotában felújítandó, így új tulajdonosa saját ízlésére formálhatja.
A ház belső elrendezése még a régi időket idézi, több kisebb helyiségből áll, azonban a falak átalakításával tágas, modern életterek is könnyedén kialakíthatók.
Kiváló lehetőség mindazok számára, akik egyedi otthont szeretnének kialakítani nyugodt, természetközeli környezetben, de kellő közelségben a városközponthoz.
Főbb jellemzők:
•mindkét szinten cserépkályha adja a meleget,
•gázcsonk az udvarban,
•2 fürdőszoba,
•garázs a ház alatt, plusz egy kocsinak fedett beálló a kertben,
•fatároló a ház mellett

Az ingatlan kiürítés alatt áll, ezért néhány kép AI által módosított, hogy hogy a helyiségek átláthatóbbak legyenek.
Ingázóknak ideális választás, mivel az autópálya feljáró pár perc alatt elérhető autóval.
Irodánk bankfüggetlen hiteligénylésben, és az adásvétel teljes körű lebonyolításában is segítségére áll.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás családi házak ára Tatán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tata m² ár
750 e Ft
895 e Ft 16%
Ennek az ára
Tata átlagár
60 M Ft m Ft
136.8 m Ft 56%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tata, földszint

Eladó családi házak a környékről

Tata, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Tata

484 M Ft
7 szoba
675 m²
Tata, Sport utca
Eladó családi ház

Tata

399 M Ft
2605 m²
1075 m²
Tata, Fő
Eladó családi ház

Tata

199 M Ft
3 szoba
150 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

149 M Ft
7 szoba
147 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

135 M Ft
7 + 2 szoba
254 m²
Tárkány
Eladó családi ház

Tárkány

5.9 M Ft
3 szoba
74 m²
Oroszlány
Eladó családi ház

Oroszlány

360 M Ft
27 szoba
478 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

34.9 M Ft
3 szoba
108 m²
Nagyigmánd
Eladó családi ház

Nagyigmánd

129 M Ft
4 + 1 szoba
163 m²
Pilismarót
Eladó családi ház

Pilismarót

33 M Ft
3 szoba
86 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

58.909 M Ft
2 + 1 szoba
71 m²
Oroszlány
Eladó családi ház

Oroszlány

55.99 M Ft
5 szoba
163 m²
Tata, Tópart utca
Eladó családi ház

Tata

34.5 M Ft
4 szoba
143 m²
Dömös
Eladó családi ház

Dömös

33 M Ft
2 szoba
194 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

69.9 M Ft
5 szoba
147 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

255 M Ft
5 szoba
200 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

84.99 M Ft
5 szoba
149 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

124 M Ft
8 szoba
298 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

128 M Ft
6 szoba
240 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

140 M Ft
3.91 ha
0 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

73.7 M Ft
4 szoba
70 m²
Szomód
Eladó családi ház

Szomód

65 M Ft
6 szoba
240 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

55.9 M Ft
3 szoba