River Life

Eladó családi ház
Tata, földszint

+ 11 kép 1/14
69 900 000 Ft69.9 M Ft 475 510 Ft/m2
5 szoba
147 m²
földszint
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1058 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 250
Békefi Andrea
KOMPLEX INGATLAN

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Az eladó családi ház infrastruktúrája kiváló, Tata kedvelt részén található, közel a TESCO-hoz, az autópálya feljáróhoz.
Az ingatlan a szobák és mellékhelyiségek számai alapján akár befektetésnek is kiváló. Munkásszálló, apartmanház funkcióval is üzemeltethető, melyre napjainkban egyre nagyobb a kereslet.
Tekintse meg vállalkozói szemmel.
Nagycsaládosok részére is nyugodt, szeparált teret biztosít.
Az ingatlan alatt tágas pince található.
Keressen bizalommal, nézzük meg együtt, tegyen ajánlatot!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Tatán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tata m² ár
476 e Ft
684 e Ft 30%
Ennek az ára
Tata átlagár
69.9 M Ft m Ft
174.9 m Ft 60%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tata, földszint

Eladó családi házak a környékről

Tata
Eladó családi ház

Tata

149 M Ft
7 szoba
147 m²
Tata, Tópart utca
Eladó családi ház

Tata

34.5 M Ft
4 szoba
143 m²
Oroszlány
Eladó családi ház

Oroszlány

55.99 M Ft
5 szoba
163 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

84.99 M Ft
5 szoba
149 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

34.9 M Ft
3 szoba
108 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

132 M Ft
5 szoba
180 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

36 M Ft
2 szoba
79 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

55.9 M Ft
3 szoba
78 m²
Tárkány
Eladó családi ház

Tárkány

5.9 M Ft
3 szoba
74 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

128 M Ft
6 szoba
240 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

255 M Ft
5 szoba
200 m²
Kesztölc
Eladó családi ház

Kesztölc

129.9 M Ft
8 szoba
210 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

43.39 M Ft
2 szoba
50 m²
Oroszlány
Eladó családi ház

Oroszlány

360 M Ft
27 szoba
478 m²
Tata, Sport utca
Eladó családi ház

Tata

399 M Ft
2605 m²
1075 m²
Tata, Fő
Eladó családi ház

Tata

199 M Ft
3 szoba
150 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

135 M Ft
7 + 2 szoba
254 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

179 M Ft
5 szoba
266 m²
Nyergesújfalu
Eladó családi ház

Nyergesújfalu

59.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

255 M Ft
5 szoba
200 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

58.495 M Ft
2 + 1 szoba
71 m²
Pilismarót
Eladó családi ház

Pilismarót

33 M Ft
3 szoba
86 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

35.5 M Ft
2 szoba
76 m²
Tatabánya