BAM Living

Eladó családi ház
Tata, Sport utca

+ 17 kép 1/20
399 000 000 Ft399 M Ft 371 163 Ft/m2
1075 m²
építés éve:1920

Részletes adatok

Telekméret: 2605 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3634456013
Loggó József
Tatabánya

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Ingatlan Tatán, a Sport utcában

Eladásra kínálunk egy különleges társasházi ingatlant Tatán, a csendes mégis központ közeli Sport utcában. Az ingatlan egy egykori Eszterházy tulajdonban lévő, 1900-as években épült épületben található, amely több albetétből áll, ezekből 3 egység, ami eladó.

Ingatlan jellemzői:

•    Kisebb lakás: 59 m², az elmúlt 10 évben folyamatosan felújított.

•    Nagyobb lakás: ~130 m², tetőtérbeépítéses, félig felújított, befejezésre vár.

•    Műhelyépület: 902 m², átlagos, felújítandó állapotban.

Telek mérete: 2605 m²

Az ingatlan ideális lehetőség vállalkozások, műhelyek számára, vendéglátás, szállás kialakítására, de akár több lakóegység kialakítására is alkalmas, a helyi rendezési terv kérvényezett módosítása esetén.

Lokáció előnyei:

•    Csendes, zöldövezeti környezet

•    Kiváló közlekedési lehetőségek

•    Közel a városközponthoz

•    A Cseke-tó és az Öreg-tó közelsége

•    Angol park közelsége

•    Közkedvelt környék

Ez az ingatlan egyedi lehetőségeket kínál, a település központi részén.

Az ingatlan elsősorban egyben eladó, de esetlegesen külön egységenként is megvásárolható egyedi megegyezés alapján.

Az ingatlan speciális kialakítása, összetettsége és múltja miatt, bővebb műszaki és egyéb információkért kérem keressen bizalommal!

Helyszíni bejárás előtt bővebb irodai prezentáció is lehetséges.

További képek és videók hamarosan.
Keressen és tegyen ajánlatot!

Várom hívását munkanapokon 8:00-18:00 óra között, vagy írásos üzenetét.

Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

0 szobás családi házak ára Tatán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tata m² ár
371 e Ft
684 e Ft 46%
Ennek az ára
Tata átlagár
399 M Ft m Ft
174.9 m Ft -128%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tata, Sport utca

Eladó családi házak a környékről

Tatabánya, Alsógalla
Eladó családi ház

Tatabánya

57 M Ft
4 + 1 szoba
205 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

149 M Ft
7 szoba
147 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

36 M Ft
2 szoba
79 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

95 M Ft
10 + 4 szoba
150 m²
Tata, Komáromi utca
Eladó családi ház

Tata

24.9 M Ft
2 + 1 szoba
82 m²
Tárkány
Eladó családi ház

Tárkány

5.9 M Ft
3 szoba
74 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

179 M Ft
5 szoba
266 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

160 M Ft
6 szoba
340 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

55.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

124 M Ft
8 szoba
298 m²
Dunaalmás
Eladó családi ház

Dunaalmás

69.9 M Ft
6 szoba
195 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

43.204 M Ft
2 szoba
50 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

128 M Ft
6 szoba
240 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

255 M Ft
5 szoba
200 m²
Tata, Fő
Eladó családi ház

Tata

199 M Ft
3 szoba
150 m²
Tata, Tópart utca
Eladó családi ház

Tata

34.5 M Ft
4 szoba
143 m²
Oroszlány
Eladó családi ház

Oroszlány

55.99 M Ft
5 szoba
163 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

55.9 M Ft
3 szoba
78 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

84.99 M Ft
5 szoba
149 m²
Tata, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Tata

484 M Ft
7 szoba
675 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

34.9 M Ft
3 szoba
108 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

135 M Ft
7 + 2 szoba
254 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

132 M Ft
5 szoba
180 m²
Komárom