City Pearl

Eladó családi ház
Tata

+ 17 kép 1/20
89 000 000 Ft89 M Ft 542 683 Ft/m2
5 szoba
164 m²
építés éve:1982

Részletes adatok

Telekméret: 496 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Boros Krisztina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó egy szerkezetileg kiváló állapotú, tehermentes családi ház, amely akár két generáció számára is ideális választás lehet! A 89 millió Ft-os vételárért egy rendkívül sokoldalúan alakítható ingatlant kap új tulajdonosa.

Főbb jellemzők:
2 külön bejárat – ideális összeköltözőknek vagy nagycsaládosoknak
Tágas elrendezés, több nappalival és szobával
Garázs és több tároló a ház alatt
Körbekerített telek – biztonság és privát szféra
L alakú erkély + terasz kapcsolatos nappali
Gázcirkó fűtés + működtethető kandalló
Vegyes tüzelésű kazán lehetősége (kiállások és kémény rendelkezésre állnak)
Kerti csap a kényelmes kertápoláshoz

Alsó szint:

2 szoba
2 nappali (egyik akár plusz szobává alakítható)

Nyílászárók nagy része már cserélve
Tető kb. 20 éve felújítva, jó állapotú
Nincs beázás, nincs szerkezeti repedés
Stabil, masszív épület

Az ingatlan remek lehetőség azoknak, akik egy jól alakítható, nagy terekkel rendelkező otthont keresnek, akár több generáció számára is.

Érdemes személyesen is megnézni!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

5 szobás családi házak ára Tatán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tata m² ár
543 e Ft
684 e Ft 21%
Ennek az ára
Tata átlagár
89 M Ft m Ft
174.9 m Ft 49%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tata

Eladó családi házak a környékről

Tata
Eladó családi ház

Tata

73.7 M Ft
4 szoba
70 m²
Kesztölc
Eladó családi ház

Kesztölc

129.9 M Ft
8 szoba
210 m²
Oroszlány
Eladó családi ház

Oroszlány

55.99 M Ft
5 szoba
163 m²
Pilismarót
Eladó családi ház

Pilismarót

33 M Ft
3 szoba
86 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

124 M Ft
8 szoba
298 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

60.554 M Ft
3 szoba
73 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

160 M Ft
6 szoba
340 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

195 M Ft
2 szoba
100 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

255 M Ft
5 szoba
200 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

84.99 M Ft
5 szoba
149 m²
Tata, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Tata

484 M Ft
7 szoba
675 m²
Úny, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Úny

20 M Ft
3 szoba
63 m²
Nagyigmánd
Eladó családi ház

Nagyigmánd

129 M Ft
4 + 1 szoba
163 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

149 M Ft
7 szoba
147 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

69.9 M Ft
5 szoba
147 m²
Tata, Tópart utca
Eladó családi ház

Tata

34.5 M Ft
4 szoba
143 m²
Tata, Komáromi utca
Eladó családi ház

Tata

24.9 M Ft
2 + 1 szoba
82 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

43.39 M Ft
2 szoba
50 m²
Tata, Sport utca
Eladó családi ház

Tata

399 M Ft
2605 m²
1075 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

55.9 M Ft
3 szoba
78 m²
Dunaalmás
Eladó családi ház

Dunaalmás

69.9 M Ft
6 szoba
195 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

132 M Ft
5 szoba
180 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

55.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Tata
Eladó családi ház

Tata

35.5 M Ft
2 szoba
76 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Mecsér
Eladó családi ház

Mecsér

69.9 M Ft
5 szoba
124 m²
Bakonycsernye
Eladó családi ház

Bakonycsernye

39 M Ft
3 szoba
350 m²
Sály, Kossuth Lajos 128
Eladó családi ház

Sály

27.45 M Ft