City Pearl

Eladó családi ház
Táborfalva

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 3 kép 1/6
24 990 000 Ft24.99 M Ft 416 500 Ft/m2
2 szoba
60 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 950 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 290
B-Ház Ingatlan
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kizárólag irodánk kínálatában! Budapesttől 45 km-re , Kecskeméttől 19 km-re lévő Táborfalván eladóvá vált egy 60 nm-es összközműves, folyamatosan rendben tartott családi ház, melyben 2 szoba, konyha+étkező, fürdőszoba, és előszoba található. A lakóház és a telek elhelyezkedésének, méretének köszönhetően az ingatlan igény szerint tovább bővíthető. A házban a meleget jelenleg 4 konvektor és egy kályha biztosítja. A 950 nm-es, rendezett kertben garázs, pince és állatok tartására is alkalmas épületek láthatóak. Az ingatlantól pár perc séta távolságra található a település központja, valamint a buszmegálló és a vasút állomás. Volánbusz az 5-ös autóúton menetrend szerint közlekedik Kecskemét és Budapest irányában, vonattal pedig a Budapest-Lajosmizse-Kecskemét vasútvonalon érhető el a település , így ingázóknak is kellemes otthona lehet. A település autóval az M5 autópályáról, illetve az 5-ös autóútról közelíthető meg. A családi ház per-és tehermentes, azonnal költözhető állapotban van, de nagyon gyorsan bérbe is adhatja az új tulajdonos, így befektetésnek is kiváló lehetőség. Az ár irányár. Készpénzes vevők jelentkezését várjuk!
Várom hívását, akár a hét végén is!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás családi házak ára Táborfalván

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Táborfalva m² ár
417 e Ft
99 e Ft -322%
Ennek az ára
Táborfalva átlagár
24.99 M Ft m Ft
7.2 m Ft -249%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Táborfalva

Eladó családi házak a környékről

Táborfalva
Eladó családi ház

Táborfalva

109 M Ft
5 szoba
145 m²
Táborfalva
Eladó családi ház

Táborfalva

59.9 M Ft
3 szoba
84 m²
Táborfalva
Eladó családi ház

Táborfalva

29.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Táborfalva
Eladó családi ház

Táborfalva

57.9 M Ft
3 szoba
84 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Táborfalva
Eladó családi ház

Táborfalva

89 M Ft
6 szoba
295 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Táborfalva
Eladó családi ház

Táborfalva

34.9 M Ft
1 + 2 szoba
89 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Táborfalva
Eladó családi ház

Táborfalva

109 M Ft
5 szoba
145 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Táborfalva
Eladó családi ház

Táborfalva

19.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Táborfalva
Eladó családi ház