Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Szombathely

+ 3 kép 1/6
140 000 000 Ft140 M Ft 1 120 000 Ft/m2
4 szoba
125 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 471 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: A+++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 541
Kiss Balázs
Belvárosi Ingatlan Pont

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

SZOMBATHELY DÉLI VÁROSRÉSZÉN, MAGAS FELSZERELTSÉG ÉS MŰSZAKI TARTALMÚ, MEGÚJULÓ ENERGIÁJÚ TÉGLAÉPÍTÉSŰ IKER,-ÉS CSALÁDI HÁZAK VÁRJÁK TULAJDONOSAIKAT!!!

A hirdetésben szereplő külön álló családi ház 124,78 m2 + 21,37 m2 garázs, nappali + 3 szoba, konyha,- étkező, háztartási helyiség WC -vel, külön fürdő,- WC helyiségekkel, 15 m2-es fedett terasszal, 471 m2-es telekrésszel eladó.

A projekt leg kiemelkedőbb műszaki tartalmai, jellemzői, melyek nagyban meg különböztetik az átlag beruházásoktól:

Minden lakóházra vonatkozik:

- Élhető telek méretek, 15 m2-es fedett teraszok

- Az épületre 20 cm vastagságú grafitszigetelés, a könnyűszerkezetes födémre 30-as tűzálló szigetelés, szeglemezes tetőszerkezet készül, a vízzárás kialakítása után Tondach Planoton 9 tetőcserép kerül.

- Prémium minőségű műanyag (nem fehér) nyílászárók 3 rétegű 5 kamrás kivitelben kerülnek beépítésre, szúnyoghálós motoros alumínium redőnnyel.

- Beltéri ajtó általunk meghatározott gyártó, kivitelező mintáiból választható bruttó 100.000. Ft/db értékhatárig.

- Az ingatlan fűtéséről –hűtéséről egy levegő-víz hőszivattyú gondoskodik 250literes melegvíztárolóval, a házban REHAU padlófűtés lesz kialakítva. A vízrendszer alapszerelését szintén REHAU rendszerből készül, valamint az ár tartalmaz egy 10m3 vízlágyító berendezést. A házban 3 fázisú villamos rendszer lesz kialakítva /3x25A/, valamint elektromos autótöltés előkészítése, riasztó rendszer alapszerelést és kaputelefon kiépítést is tartalmaz az ár.

- Az 5 kW- os hibrid napelem rendszer 10 kW-os energiatárolós SZIGETÜZEMMEL és a hűtő-fűtő hőszivattyú biztosítja a legoptimálisabb energiafelhasználás mellett a legmagasabb komfortot.

- 5m3 csapadékgyűjtőbe lesz bekötve a ház esővize szikkasztóval ellátva, ami kiválóan alkalmas a növényzet öntözésére. Így nem kell kutat fúrni és nem borul fel a terület vízháztartása. Kerti csap is kialakításra kerül.

- Minden ingatlanhoz tartozik konyhabútor 1.5 millió értékben

- Meleg burkolat (laminált padló) bruttó 5.000.Ft/m2, a hidegburkolat (járólap, csempe) bruttó 8.000.Ft/m2 árig bezárólag választható.

- gépkocsi beálló, garázs (garázskapu szekcionált motoros kivitel), vagy (garázs helyett szoba) variálható, és nyitott feljáró a garázs előtt

- a házak előtt az utcán vendégparkoló, az ingatlanhoz tartozó járda, autóbeálló, közlekedő területek térkövezése, nagyságrendileg 60-100m2 területen.

- Telek utcafronti, jobb és baloldali kerítés (felületmintás betonelem) építése 1.75-2m magasságban.

Ingatlanok közti elválasztó kerítés (felületmintás betonelem) építése 1.75-2m magasságban.

Gépkocsi beálló fedése, terasz télikerté alakítása opcionálisan kérhető.

Bővebb információval, műszaki tartalommal, alaprajzokkal, irodánkban és az alábbi elérhetőségeinken tudunk szolgálni.

CSOK állami támogatás igénybe vehető! Teljes körű hitelügyintézés!

Belvárosi Ingatlan Pont Ingatlaniroda

9700 Szombathely, Bejczy utca 1-3.

E-mail: info@belvarosiip.hu

Referencia szám: ÚH-19A-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Szombathelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szombathely m² ár
1120 e Ft
860 e Ft -30%
Ennek az ára
Szombathely átlagár
140 M Ft m Ft
99.4 m Ft -41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szombathely

Eladó családi házak a környékről

Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

199 M Ft
9 szoba
467 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

128 M Ft
4 szoba
160 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

99 M Ft
4 szoba
1160 m²
Sárvár
Eladó családi ház

Sárvár

390 M Ft
6 + 2 szoba
180 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

44.9 M Ft
3 + 1 szoba
86 m²
Csempeszkopács
Eladó családi ház

Csempeszkopács

119 M Ft
8 szoba
344 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

90.644 M Ft
3 szoba
113 m²
Ják
Eladó családi ház

Ják

84.9 M Ft
4 szoba
92 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

64.99 M Ft
6 + 1 szoba
210 m²
Kenyeri
Eladó családi ház

Kenyeri

14.9 M Ft
2 szoba
86 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

78 M Ft
1 + 3 szoba
170 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

110.606 M Ft
4 szoba
160 m²
Csepreg
Eladó családi ház

Csepreg

159 M Ft
10 szoba
1200 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

95 M Ft
9 szoba
247 m²
Bük
Eladó családi ház

Bük

110 M Ft
9 szoba
795 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

73.117 M Ft
3 szoba
75 m²
Jánosháza
Eladó családi ház

Jánosháza

49.9 M Ft
1391 m²
500 m²
Kőszeg
Eladó családi ház

Kőszeg

16 M Ft
1 szoba
26 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

113.899 M Ft
4 szoba
157 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

199 M Ft
3 + 2 szoba
231 m²
Szombathely
Eladó családi ház