BAM Living

Eladó családi ház
Szolnok

+ 15 kép 1/18
115 000 000 Ft115 M Ft 709 877 Ft/m2
4 + 1 szoba
162 m²
építés éve:1990

Részletes adatok

Telekméret: 860 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 565
Csillik Hajnalka EV
Csillik Hajnalka EV

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Egy igazán különleges, szinteltolásos ház lehet most az Öné!

Lenyűgöző belsőépítészeti megoldásokat felvonultató családi házat kínálok megvételre Szandaszőlős csendet és nyugalmat árasztó, kertvárosias lakónegyedében.

A 860 m2, örökzöld növényekkel parkosított telken elhelyezkedő, 1990 -ben megépült, folyamatosan karbantartott, 2024 szeptemberében frissen festett lakóépület 161,6 m2 -en kínál bámulatosan összefonódó nappali tereket, 3 hálószobát, 2 fürdőszobát, mosókonyhát. A belső teret a földszinthez csatlakozó hátsó terasz teszi teljessé. A terasz, az otthon kiterjesztése, az a hely, ahol egyensúlyra találhatunk a hétköznapok zajában.

A jó tér kialakításnak köszönhetően a garázson át hamar a járólappal fedett előtérbe juthatunk.

A családi ház fő éke a földszint izgalmas nappali-társalgó helyisége, amely rendkívüli formájával kiváló helyszíne a családi, társalgási összejöveteleknek.

A ragyogóan világos és szellős konyha ablakai a kertre néznek. A gépesített IKEA konyhabútor kényelmes és praktikusan használható, mindenki örömmel csatlakozhat a főzéshez és bármikor szívesen töltheti itt az idejét, akár családi körben. Innen legkönnyebben elérhető a tágas kamra.

A fűtésről kitűnő minőségű RADIANT gázkazán, a földszinten padlófűtés + radiátorok, az emeleten klasszikus radiátorok gondoskodnak, továbbá 2 db. GREE klíma készülék optimalizálja a nyári melegben a kívánt hőmérsékletet. Nyílászárók szerkezete hő-és hangszigetelt műanyag, a tetőtéri fa ablakok dekoratív megoldást nyújtanak az emeleten.
Riasztórendszer került kiépítésre.
Tehermentes!

A szokatlan adottságokat fokozza még a hátsókertben a Ny.-i telekhatár mentén található különálló 41 m2 háztartási tároló funkciójú melléképület, garázs.

Az irányára: 115 M Ft

ÖN IS A TÖKÉLETES MEGOLDÁST KERESI?
JÖJJÖN EL! NÉZZE MEG!
LEGYEN EZ AZ ÖN ÚJ TÖKÉLETES OTTHONA!

Az ingatlant szívesen megmutatom!
Várom megtisztelő hívását a hét minden napján!

A fenti elérhetőségeken keresztül állok rendelkezésre!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Szolnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szolnok m² ár
710 e Ft
585 e Ft -21%
Ennek az ára
Szolnok átlagár
115 M Ft m Ft
113.7 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szolnok

Eladó családi házak a környékről

Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

52.8 M Ft
1 + 3 szoba
131 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

67.9 M Ft
3 szoba
120 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

34 M Ft
6462 m²
69 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

20.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

20.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Szolnok, Szandaszőlős, Gátőr utca
Eladó családi ház

Szolnok

63.9 M Ft
4 szoba
133 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

88 M Ft
3 szoba
178 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

118 M Ft
1 szoba
190 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

18 M Ft
4 szoba
110 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

158 M Ft
5 + 2 szoba
175 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

64 M Ft
3 szoba
130 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

39.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

120 M Ft
3 + 4 szoba
296 m²
Jászfényszaru
Eladó családi ház

Jászfényszaru

36.9 M Ft
1080 m²
80 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

169 M Ft
2 + 2 szoba
194 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

24 M Ft
2 + 1 szoba
75 m²
Szolnok, Déli városrész, Alvégi utca
Eladó családi ház

Szolnok

16.9 M Ft
7 szoba
86 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

57 M Ft
4 szoba
105 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

18 M Ft
4 szoba
110 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

30 M Ft
2 szoba
70 m²
Jászárokszállás
Eladó családi ház

Jászárokszállás

21.5 M Ft