City Pearl

Eladó családi ház
Szolnok

+ 17 kép 1/20
42 900 000 Ft42.9 M Ft 752 632 Ft/m2
2 szoba
57 m²
építés éve:1975

Részletes adatok

Telekméret: 292 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Szűcsné Rácz Erzsébet
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Szolnokon, a Pozsonyi útból nyíló, közkedvelt utcában, felújított családi ház eladó !

Ingatlan jellemzői:
- 292 nm telek
- 57 nm lakótér + 22 nm terasz
- 2 szobás
- betonalap, falazata tégla + 5 cm szigetelés
- 1975. ben épült , 2020-ban teljeskörű felújítás történt
- műanyag nyílászáró redőnnyel ellátva
- gázcirkó fűtéses
- klímás
- 2022.ben komplett tetőcsere

Irodánkban bankfüggetlen hitelügyintézéssel állunk ügyfeleink rendelkezésére!

A hirdetésben szereplő információkat a megbízótól kaptuk, irodánk azokért felelősséget nem vállal!

Ha felkeltettem érdeklődését, kérem hívjon és nézzük meg együtt !

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás családi házak ára Szolnokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szolnok m² ár
753 e Ft
596 e Ft -26%
Ennek az ára
Szolnok átlagár
42.9 M Ft m Ft
70.1 m Ft 39%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szolnok

Eladó családi házak a környékről

Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

73.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Szolnok, Katonaváros
Eladó családi ház

Szolnok

23 M Ft
3 szoba
72 m²
Jászjákóhalma
Eladó családi ház

Jászjákóhalma

25 M Ft
4 + 1 szoba
200 m²
Berekfürdő
Eladó családi ház

Berekfürdő

27.5 M Ft
3 szoba
110 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

18 M Ft
4 szoba
110 m²
Szolnok, Katonaváros
Eladó családi ház

Szolnok

119.9 M Ft
5 + 2 szoba
245 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

49.9 M Ft
450 m²
100 m²
Mezőtúr
Eladó családi ház

Mezőtúr

25 M Ft
3 szoba
141 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

118 M Ft
1 szoba
190 m²
Szolnok, Déli városrész, Alvégi utca
Eladó családi ház

Szolnok

16.9 M Ft
7 szoba
86 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

120 M Ft
3 + 4 szoba
296 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

64 M Ft
3 szoba
130 m²
Kisújszállás
Eladó családi ház

Kisújszállás

119 M Ft
6 szoba
464 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

30 M Ft
2 szoba
70 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

99.9 M Ft
6 szoba
230 m²
Szolnok, Szandaszőlős, Gátőr utca
Eladó családi ház

Szolnok

63.9 M Ft
4 szoba
133 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

20.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Tiszaroff, Aradi út
Eladó családi ház

Tiszaroff

11 M Ft
2 szoba
78 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

20.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

26 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Szolnok
Eladó családi ház