Seven Pearl

Eladó családi ház
Szigethalom

+ 7 kép 1/10
119 900 000 Ft119.9 M Ft 754 088 Ft/m2
4 szoba
159 m²
építés éve:2002

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 640 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 323
Zsebő Miklós
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Ez az ingatlan valóban egyedi ajánlat, ahol minden igényt kielégítő, modern otthon várja új lakóit. Ne hagyja ki ezt a lehetőséget!Ingatlan:Eladó egy kiváló állapotú családi ház Szigethalmon egy csendes utcában. Az ingatlan 2002-ben épült téglából, és 2020-ban teljes körű külső-belső felújításon esett át.
Műszaki:Az épület szerkezetileg masszív, beton alappal és beton födémmel rendelkezik, valamint Bramac cserepek fedik. A homlokzaton 5 cm szigetelés gondoskodik a kiváló hőszigetelésről.A műanyag nyílászárók szúnyoghálós redőnnyel szereltek, a villamoshálózat pedig réz vezetékekre épül, melyek FI-relével ellátottak.A ház modern és energiatakarékos megoldásokat kínál. Az ingatlanban modern gáz cirkó kombi fűtés és melegvíz rendszer, valamint két darab 3,5 kW teljesítményű hűtő-fűtő klíma biztosítja az otthon kényelmét.Az ingatlan extra funkciókkal rendelkezik, mint például a 28 négyzetméteres fedett terasz és a fedett autóbeálló, valamint a kertben található fűthető 7x3 méteres (130cm mély) medence. A kert öntözőrendszerrel felszerelt, így könnyen gondozható. Az ingatlan továbbá rendelkezik riasztóval és elektromos kapuval, így igazán biztonságos választás mind családok, mind magánszemélyek számára.A modern, gépesített konyha az ár részét képezi, így az új tulajdonos azonnal birtokba veheti a jól felszerelt otthont.Finanszírozás:Irodánkon keresztül garantáltan a legjobb, díjmentes, bankfüggetlen pénzügyi szakértő segíti önt a vásárlás folyamatában.

Referencia szám: HZ071074-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

4 szobás családi házak ára Szigethalmon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szigethalom m² ár
754 e Ft
780 e Ft 3%
Ennek az ára
Szigethalom átlagár
119.9 M Ft m Ft
101.5 m Ft -18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szigethalom

Eladó családi házak a környékről

Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

72.9 M Ft
3 szoba
73 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

44.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

139 M Ft
4 szoba
110 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

259.9 M Ft
7 szoba
300 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

259.9 M Ft
7 szoba
300 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

71.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

100 M Ft
5 + 1 szoba
200 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

141.99 M Ft
7 szoba
186 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

259.9 M Ft
7 szoba
300 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

131 M Ft
5 szoba
138 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

131 M Ft
5 szoba
138 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²