River Life

Eladó családi ház
Szigethalom

+ 17 kép 1/20
69 900 000 Ft69.9 M Ft 957 534 Ft/m2
3 szoba
73 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 627 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs, Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 956
Emi Ingatlan
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Szigethalmon Rákóczi utcánál földszintes 73 nm lakóterű 3 szobás felújított családiház 627 nm telekkel eladó.
Beton alapon,vályog és tégla építésű,fa födémmel,cserépfedéssel, homlokzaton 8 cm szigetelés.
Elosztása:előtér,konyha,kamra,étkező, fürdőszoba, nappali, 2 egymásból nyíló szoba,mely átalakítással külön bejáratú lehet.Burkolatok: járólap,parketta.
Fa nyílászárók thermó üveggel,redőnnyel,szúnyoghálóval.
Fűtés: gázcirkó,nappaliban lemez kandalló is.
Kertben:nyári konyha,műhely,fedett kiülő és fedett autó beálló.
Locsolás kútról történik.
Telken,veteményes,szőlő,füvesített terület,gyümölcsfák.Közelben:óvoda,iskola,üzletek,busz megálló,Vadaspark 20 perc sétára.
Tehermentes,felújított,karbantartott ingatlan.
Érd: Mészáros Katalin 0630 9561860

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 28. Utoljára módosítva: 2026. 04. 11.

3 szobás családi házak ára Szigethalmon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szigethalom m² ár
958 e Ft
821 e Ft -17%
Ennek az ára
Szigethalom átlagár
69.9 M Ft m Ft
66 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szigethalom

Eladó családi házak a környékről

Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

111 M Ft
4 szoba
134 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

119.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

111 M Ft
4 szoba
134 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

129.5 M Ft
5 szoba
140 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

259.9 M Ft
7 szoba
300 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

100 M Ft
5 + 1 szoba
200 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

259.9 M Ft
7 szoba
300 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

69.9 M Ft
2 + 3 szoba
76 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

44.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

131 M Ft
5 szoba
138 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Szigethalom
Eladó családi ház

Szigethalom

129.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház