Seven Pearl

Eladó családi ház
Székesfehérvár

+ 17 kép 1/20
120 000 000 Ft120 M Ft 1 090 909 Ft/m2
3 szoba
110 m²
építés éve:2008

Részletes adatok

Telekméret: 1681 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 503
Posztlné Leiti Gabriella
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

H-002219. Öreghegy központi kedvelt utcájában, 1681 m2-es telken, 2008-ban épült, 110 m2-es, nagy nappali + 2 szobás, 2 fürdőszobás, földszint + tetőtér beépítéses családi ház garázzsal, pincével eladó.

Az ingatlan elhelyezkedése kiváló: iskola, üzletek, éttermek, orvosi rendelő és számos szolgáltatás a közelben található, míg a belváros és az M7-es autópálya néhány perc alatt könnyedén elérhető.

A déli fekvésű otthon világos, napfényes terekkel rendelkezik, és ideális választás mindazok számára, akik tágas, minőségi életteret keresnek kompromisszumok nélkül.

Tetőtér:
• 2 hálószoba, melyből az egyik erkélykapcsolatos
• kádas fürdőszoba
• közlekedő
További helyiségek és extrák:
• részben alápincézett
• 45 m²-es, kétállásos garázs
• külön bejáratú helyiség, amely akár irodának, szépségszalonnak vagy egyéb vállalkozási célra is alkalmas

Műszaki jellemzők:
• kombi gázkazán radiátoros hőleadással
• alternatív fűtési lehetőség cserépkályhával, hűtő fűtő klímával
• tégla épület, cserép tető, 2 rétegű műanyag nyílászárók
• redőny és szúnyogháló minden fontos helyiségben

Energetika: folyamatban

A gondozott, 1681m2-es parkosított kert kiváló lehetőséget biztosít pihenésre, családi programokra vagy akár kertészkedésre is.
A földszinten hangulatos terasz, az emeleten pedig erkély teszi még komfortosabbá az otthont.

Eladási irányár: 120.000.000 Ft

Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, keresse irodánkat bizalommal! Ingyenes, személyre szabott hitelügyintézéssel, valamint teljes körű ügyvédi és energetikai ügyintézéssel is segítjük ügyfeleinket.
For English information, please send a message. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 396005

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14.

3 szobás családi házak ára Székesfehérvárott

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Székesfehérvár m² ár
1091 e Ft
816 e Ft -34%
Ennek az ára
Székesfehérvár átlagár
120 M Ft m Ft
77.5 m Ft -55%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Székesfehérvár

Eladó családi házak a környékről

Lepsény, Róka sétány
Eladó családi ház

Lepsény

64.9 M Ft
5 + 1 szoba
203 m²
Etyek
Eladó családi ház

Etyek

160 M Ft
6 szoba
228 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

60 M Ft
3 szoba
110 m²
Bicske, Baboshegy
Eladó családi ház

Bicske

26.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

89.9 M Ft
4 szoba
93 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

79.5 M Ft
4 szoba
199 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

36.5 M Ft
2 szoba
46 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Alcsútdoboz, Szabadság utca
Eladó családi ház

Alcsútdoboz

320 M Ft
12 szoba
620 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

357.518 M Ft
9 + 2 szoba
1053 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

119 M Ft
7 szoba
238 m²
Csákvár
Eladó családi ház

Csákvár

29.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Iváncsa, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Iváncsa

86 M Ft
4 szoba
120 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

69.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

114.99 M Ft
5 szoba
118 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

179 M Ft
6 szoba
200 m²
Gánt, Gánti út
Eladó családi ház

Gánt

29.9 M Ft
2 + 1 szoba
40 m²
Székesfehérvár, Öreghegy, Fiskális út
Eladó családi ház

Székesfehérvár

114.99 M Ft
5 szoba
190 m²
Velence, Liget utca